Kıbrıs: Ada Kışı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Kıbrıs: Ada Kışı dizisi mart ayında Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Trt 1’in yeni dizisi Kıbrıs: Ada Kışı diğer dizilerden farklı olarak 60 dakika olarak yayında kalacak ve oyuncular ile sadece 26 bölümlük sözleşme imzalandı bu durumda Kıbrıs: Ada Kışı dizisi sadece 1 sezon olarak yayınlanacak ve 2021 2022 yeni sezonunda ne yazık ki ekranlarda kalamayacak.

Kıbrıs: Ada Kışı Ne Zaman Final Yapacak?

Kıbrıs: Ada Kışı dizisi mart ayı içerisinde yayın hayatına başlayacak ve 2021 yaz sezonu da dahil olmak üzere ekranlarda kalmaya devam edecek. Geçen sezon yaz dizisi yayınlamayan Trt 1 bu sezon yaz dizisi olarak Kıbrıs: Ada Kışı dizisini yayınlayacak.

Kıbrıs: Ada Kışı dizisi toplamda 26 bölüm yayınlanacak bu durumda ağustos ayı sonuna kadar yayında olacak. Kıbrıs: Ada Kışı dizisinin ne zaman başlayacağı kesinleşmediği için final tarihi de kesinleşmedi ancak kulislerden aldığımız bilgilere göre Kıbrıs: Ada Kışı dizisi Mart 2021 de yayın hayatına başlayıp ağustos 2021 de ekranlara veda edecek.

kibris ada kisi final resimleri

Kıbrıs: Ada Kışı Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Kıbrıs: Ada Kışı dizisi oyuncuları ile 26 bölümlük ve eylül 2021’e kadar sözleşme imzalandı. Bu nedenle de Kıbrıs: Ada Kışı dizisi kesin olarak 26 bölüm olarak ekranlarda olacak.

Bilindiği üzere Kıbrıs: Ada Kışı dizisi Kıbrıs’a yapılan Türk çıkarmasını ve Kuzey Kıbrıs’ın işgalden kurtarılarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin kurulmasını anlatacak. Hikayenin bir başı ve sonu olacağı için Kıbrıs: Ada Kışı dizisinin 2. sezonun çekişmesi şuanda imkansız görülüyor.