Ecem Atalay Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu?

Ecem Atalay Gençliğim Eyvah dizisi ile 4N1K: Yeni Başlangıçlar dizisinden sonra tekrar ekranlara dönmeye hazırlanıyor.  Süreç Film yöneticileri tarafından güzelliği ve oyunculuğu takdir edilen Ecem Atalay Gençliğim Eyvah dizisinde kariyeri için çok önemli fırsat elde edecek.

Ecem Atalay Kimdir?

Ecem Atalay 20’li yaşlarda ki dizi ve sinema oyuncusudur. İstanbul’da doğmuş büyümüştür. Beykent Kolejinden sonra eğitimine Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya İletişim bölümünde devam etmektedir. Çok istediği oyunculuk için Saim Güveloğlu’ndan Temel Oyunculuk dersleri almıştır.

Ecem Atalay 2020 Gençliğim Eyvah dizisi

Ecem Atalay’ın oyunculuk çocukluk hayalidir. Bahçeşehir de yaşayan Ecem Atalay lise döneminde güzelliği ile oldukça popüler bir kız olmayı başarmış ve sosyal medya fenomeni olmuştur. Ecem Atayay’ın ilk ekran deneyimi ise Dijital Esaret filmi olmuş daha sonra da bir gençlik dizisi olan 4N1K: Yeni Başlangıçlar’da liseli bir kız olarak ekranlara çıkmıştır.

Ecem Atalay’ın kariyerinin dönüm noktası ise Gençliğim Eyvah dizisi olacaktır. Gençliğim Eyvah dizisini eğer iyi değerlendirebilirse Ecem Atalay’ı ilerleyen dönemlerde kadın başrol oyuncusu olarak izleyebiliriz. Güzelliğinin yanında gerçek bir oyunculuk yeteneğine sahiptir.

ecem atalay fotoğrafları

Ecem Atalay Kaç Yaşında?

Ecem Atalay’ın menajerlik şirketi olan Yasemin Özbuldun Ajans ile iletişim kurmaya çalışıyoruz. Şuanda Ecem Atalay’ın  kaç yaşında olduğunu kesin olarak bilmiyoruz ancak sosyal medya hesabından 20’li yaşların başında olduğunu anlıyoruz.

Ecem Atalay’ın Boyu Kaç?

Ecem Atalay’ın boyu 1.65 cm’dir.

Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir?

Leyla başarılı bir iç mimardır. Tuttuğunu koparan güçlü bir kız olan Leyla zengin kızı olarak büyümüştür bu nedenle burnu havada bir kızdır. Leyla Ahmet vasıtası ile Çavi ile tanışacak ve ona aşık olacaktır. Babası ile Leyla’nın Çavi ile görüşmesini istemeyecek bu nedenle de türlü oyunlar çevirerek onları ayırmaya çalışacaktır; ancak Leyla aşkının peşinden mahalleye kadar gelecektir.

gençliğim eyvah leyla