Temizlik Benim İşim 25 Mayıs Neden Yok?

Fox’un izlenme rekorları kıran temizlik programı Temizlik Benim İşim ekranlara ara veriyor. Sunuculuğunu Kadir Ezildi’nin üstlendiği yapımcılığını ise Talya Prodüksiyon’un üstlendiği Temizlik Benim İşim  25 Mayıs 29 Mayıs haftasında ekranlarda olamayacak.

Her hafta beş yarışmacının yarıştığı ve bir yarışmacının 10.000 TL’lik ödülü sadece iyi temizlik yaparak kazandığı Temizlik Benim İşim yayına bir hafta ara verecek.

Temizlik Benim İşim’in 25 Mayıs’ta Neden yayınlanmayacağı açıklandı. Temizlik Benim İşim 25 – 29 mayıs tarihlerinin Ramazan Bayramı haftası olması sebebi ile yayında olamayacak. Temizlik Benim İşim yeni bölümleri ile 1 haziran 2020’den itibaren yeni bölümleri ile ekranlarda olacak.

Temizlik Benim İşim programı muhtemelen sezon finali yapmadan yayınlanmaya yaz boyunca devam edecek. Temizlik Benim İşim programı Fox TV’nin en çok sevilen gündüz programı oldu. Oldukça yüksek reyting alan yapım Kadir Ezildi ile adeta şaha kalktı. Temizlik Benim İşim programı korona virüs günlerinde bile maske ve koruyucu ekipman ile çekimlere çıktı ve ekipte şuana kadar bir virüs vakası görülmedi.

Temizlik Benim İşim’in çekimlerine bir hafta ara verecek Kadir Ezildi belki tatile de çıkar.

Temizlik Benim İşim 25 Mayıs Neden yayınlanmıyor resimleri

Yorum yaz