Ege Kökenli Kefaret Dizisinden Neden Ayrıldı? Nil Neden Yok?

Kefaret dizisinde önemli bir ayrılık yaşandı. Ege Kökenli Kefaret dizisinin ilk bölümünden itibaren dizi de Nil karakterine hayat vermekteydi. Ege Kökenl’nin Kefaret dizisinden ayrılacağı haberleri medya ile paylaşıldı. Peki Ege Kökenli Kefaret dizisinden neden ayrıldı?

Ege Kökenli Kefaret Dizisinden Neden Ayrıldı?

Ege Kökenli Kefaret dizisinden senaryo gereği ayrıldı. Ege Kökenli Kefaret dizisinde hayat verdiği Nil karakterine bu hafta veda edecek. Nil karakterinin senaryo da ki yeri zaten azalmış bu nedenle de Ege Kökenli bu durumdan rahatsız olmuştu. Kefaret dizisinde ki rolünü Ege Kökenli Mert Fırat ile partner olmak için kabul etmişti; ancak Ege Kökenli de Kefaret dizisinden istediğini elde edemedi.

Kefaret Nil Neden Yok?

Kefaret dizisinde Nil’in hikayesi buraya kadarmış. Kefaret dizisinde senaristler yeni bir hikaye ile artık izleyicisi karşısında olacak. Sinan deliler gibi Zeynep’e aşıkken Nil’e dönmeyeceği belli oldu. Sinan’ın tekrar polisliğe gizli bir görev ile yeniden dönmesi sonrası Nil için de Sinan hayalleri bitti.

Ege Kökenli Kefaret Dizisinden Sonra Menajerimi Ara Dizisine Dahil Oluyor

Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosuna Ege Kökenli  dahil olacak. Kefaret dizisinden ayrılan Ege Kökenli Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak dahil olacak.

Kefaret Dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan tüm oyuncuların listesi için tıklayınız Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular