Maraşlı Ecem Kimdir? Gizem Kala Kim? Biyopgrafisi

Maraşlı dizisinde Mahur’un en yakın arkadaşı olan Ecem’e güzel oyuncu Gizem Kala hayat verecek. Peki kimdir Gizem Kala?

Maraşlı Ecem Kimdir?

Maraşlı dizisinde Ecem 20’li yaşların başında oldukça güzel bir kızdır. Mahur’un stüdyosunda çalışan ve oldukça yetenekli bir stil danışmanı olan Ecem Mahur’un da en yakın arkadaşıdır. Güzelliği ile dikkat çeken Ecem yine de her zaman Mahur’un yanında sönük kalmaktadır; ancak Ecem bunu kendine hiç sorun yapmaz.

Marasli dizisi Ecem

Gizem Kala Kimdir?

26 Nisan 1993 de İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Gizem Kala 287 yaşındadır. 2020 de Babil dizisinde Nehir karakteri ile yer alan Gizem Kala oyunculuk kariyerinde Babil dizisi ile büyük bir çıkış yakalamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Ölene Kadar dizisinde Ayşe karakteri ile yaşayan Gizem Kala Can Kırıkları dizisinde yer alma başarısı gösterse de dizi erken final yapınca istediği çıkışı yakalayamamıştır

Gizem Kala oyunculuk eğitimini İstanbul Kadir Has Üniversitesinde tamamlayan Gizem Kala aldığı konservatuvar eğitimi ile kendisini tiyatro sahnelerine atmıştır. Gizem Kala dizilerin yanı sıra reklam filmlerinde de yer almıştır. Gizem Kala son dönemde Vodafone ve  Anadolu Hayat Emeklilik gibi bir çok dizi de yer almıştır.

gizem kala resimleri

Gizem Kala Boyu Kilosu

Gizem Kala 173 cm boyunda ve 50 kg ağırlığındadır.