Ekin Mert Daymaz Kimdir? (Gençliğim Eyvah Ahmet)

Gençliğim Eyvah dizisi çok yakında Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Başrollerini Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Burak Tozkoparan, Ekin Mert Daymaz ve Elif Doğan gibi isimlerin paylaştığı haziran ayında izleyicisi karşısına çıkacak Gençliğim Eyvah dizisinde Ahmet karakterine Ekin Mert Daymaz hayat verecek.

Gençliğim Eyvah dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Gençliğim Eyvah dizisinde Ekin Mert Daymaz ve Burak Tozkoparan bir birlerini tanımayan iki kardeşe hayat verecek. Ekin Mert Daymaz ve Burak Tozkoparan Gençliğim Eyvah dizisinde aynı kıza yani Elif Doğan’a da aşık olacak. Aynı kıza aşık olduktan sonra kardeş olduklarını bilmeden büyük bir rekabete girecek ikili sonradan kardeş olduklarını öğrenecekler.

Gençliğim Eyvah Ahmet Kimdir?

Gençliğim Eyvah dizisinde Ahmet Kebapçı Arif’in tembel, işe yaramaz ve hayalperest oğludurç Ahmet kolay yoldan parayı vurmaya çalışır bu yüzden de babasının dükkanını bile satmayı düşünür.

Ahmet 20’li yaşların başında yakışıklı ve mert bir gençtir. Azra’ya çocukluktan beri aşık olan Ahmet Azra’yı aldatmaktan da çekinmez ama yakalanınca gerçek aşkının Azra olduğunu anlar ve tek hayat amacı Azra’yı geri kazanmak olur ancak sonradan kardeşi çıkacak Zola da Azra’ya aşıktır. Bakalım Ahmet  Azra’ya ulaşmak için rakibi Zola’nın önüne geçebilecek mi?

gençliğim eyvah ahmet

Ekin Mert Daymaz Kimdir?

Ekin Mert Daymaz 2 Aralık 1990’da Hollanda Arnhem doğumludur. Hem oyuncu hemde manken olan Ekin Mert Daymaz 30 yaşındadır. Son olarak Payitaht Abdulhamid dizisinde Arif karakteri ile büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncu aslen Sivas’lıdır. Best Model of Turkey de 3. olarak kendini ispat eden Ekin Mert Daymaz bir dönem manken olarak podyuma çıkmıştır. Oyunculuk teklifi geldikten sonra oyunculuk dersleri alarak kamera karşısına çıkan Ekin Mert Daymaz ilk olarak Not Defteri dizisinde küçük bir deneyim yaşamıştır.

Çilek Kokusu dizisinde hayat verdiği Volkan karakteri ile oyuncu olarak da dikkat çekmeyi başaran Ekin Mert Daymaz daha sonra  Hayat Sevince Güzel ve Kırlangıç Fırtınası ve Ağlama Anne gibi dizilerde de erkek başrol oyuncusu olarak yer almıştır.

gençlii eyvah ahmet Ekin Mert Daymaz gerçek adı

Ekin Mert Daymaz Kaç Yaşında?

Ekin Mert Daymaz 2 Aralık 1990 doğumlu ve 30 yaşında.

Ekin Mert Daymaz’ın Boyu Kilosu

Ekin Mert Daymaz 1.87 metre boyundadır. 75 kg ağırlığında olan Ekin Mert Daymaz  Yay burcudur

Ekin Mert Daymaz Sevgilisi Kız Arkadaşı?

Daha önce Hande Erçel ile aşk yaşayan Ekin Mert Daymaz Melisa Döngel ve Simay Barlas’la da aşk yaşamıştır.Ekin Mert Daymaz resimleri 2020 gözlüklü