Maraz Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Maraz dizisi oyuncuları arasına Farah Zeynep Abdullah’da dahil oldu. Dijital ortamda tahminen 13 bölüm olarak ekranlara gelecek Maraz dizisinin yapımcısı O3 Medya olacak. Maraz dizisi ekim veya kasım 2020 de izleyicisi ile buluşturması için çalışmalara hız verildi.

Maraz Dizisi Yönetmeni Yapımcısı Senaristi: Maraz dizisinin yönetmenliğini son olarak İstanbul’lu Gelin dizisini de yöneten Zeynep Günay Tan’ın üstlenirken Maraz dizisinin senaristleri ise Uygar Şirin ve Devin Özgür Çınar olacak.

Maraz Dizisi Konusu: Maraz dizisinde güçlü bir kadın hikayesini konu edinilecek. Bir çok oyuncu tarafından çok güçlü ve etkili bir kadın  hikayesi olarak anlatılan Maraz çok yüksek ihtimal ile Puhu TV de ekranlarda olacak.

Maraz Dizisi Oyuncuları

Farah Zeynep Abdullah

2019 da bir dizi de yer alamayan Farah Zeynep Abdullah’ın ismi Ateşe Koşanlar dizisi ile anılsa da dizi iptal olunca Farah Zeynep Abdullah da son dönemlerde ekranlarda yer alamadı ve izleyiciye kendisini özletti. Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 İstanbul doğumludur . 31 yaşının içinde olan  güzel oyuncu oyunculuk derslerini ise İngilitere’de uluslara arası bir akademide almıştır.  Farah Zeynep Abdullah’ın ünlü olduğu dizi ise Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi olmuştur. Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin Aylin’i yeteneği ile Yılmaz Erdoğan’ın da dikkatini çekince  Yılmaz Erdoğan ile Kelebeğin Rüyası dilminde yer almış ve film izlenme rekorları kırmıştır. Türkiye’nin en önemli başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtıuğ ile Kurt Seyit ve Şura dizisinde başrolde yer alan güzel oyuncu Unutursam Fısılda isimli film ile birlikte Muhteşem Yüzyıl Kösem de de yer almıştır. Farah Zeynep Abdullah dizisi Güizar ile ne yazık ki tutunamamıştır.

Farah Zeynep Abdullah resimleri maraz dizisi 2020 oyuncu

Maraz dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldukça sayfamıza ekleyeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yorum yaz