Aşk Bir Rüya 115. Bölüm Özeti 14 Haziran Büyük Oyun Şada Ölüyor

Aşk Bir Rüya dizisinde Pandey ailesinin düşmanı Makhanlal Bihan’ı adamlarının zehirlemeye çalıştığını itiraf etmişti. Tapki Kosi’nin Bihan’a zehir verdiğini gördüğünü söylerken Bihan annesinin böyle bir şeyi yapamayacağını söyler. Kosi ve Naman olaydan önce Makhanlal ile görüşmüş ve Pandey ailesinden intikam almasında ona yardımcı olma sözü vererek Makhanlal’ın desteğini almışlar. Aşk Bir Rüya 14 Haziran Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 115. Bölüm Özeti

Tapki ailesini bile ikna edememişken Kosi’yi takip etmeye karar verir. Kosi Bihan’a meyve suyu verirken onu döker. Akşamında Bihan ile yatmak istediğini söyler. Bihan ondan odasına gitmesini isterken tartışma çıkar. Bihan ve Tapki birlikte yatağa düşerler. Bihan Tapki’yi kucağına alıp yatak odasına götürür. Romantik bir gece yaşanır. Ertesi sabah Sankara Bihan’a süt vermek için odaya girer ve Bihan ile Tapki’yi birlikte görür. Şok olan Sankara ağlayarak odasına gider.

Kosi onu cezalandıracağını söylerken Sankara istersen tüm vücudumu yak umurumda bile değil der. Kosi ne olduğunu söylemesini ister. Sankara Bihan ile Tapki’yi aynı yatakta gördüğünü söylerken Tapki arkadan yetişir ve o benim kocam, senin değil diyerek karı koca arasında bunların normal olduğunu söyler. Kosi John’u elinden aldığını söylerken Tapki Londra’da tanıdığı doktorlar olduğunu ve John’a gerekli böbreğin bulunduğunu söyler. Kosi John iyileşse bile yanıma gelmeyecek diyerek Tapki’den intikam alacağını söyler. Tapki de Bihan ile arasına kimsenin giremeyeceğini söyler.1 2020 05 17T003625.591

Bihan traş olurken Kosi gelir ve onu traş etmek istediğini söyler. Kosi Bihan’ı traş ederken Tapki traş sırasında kanayan yerlere sürülen lep diye bir maddede zehir olduğunu fark eder ve Bihan’ın odasına koşar. Kosi Bihan’ın yüzünü keserken Tapki yetişir ve tıraş bıçağını Kosi’nin elinden atar. Tapki Bihan’ı zehirlemeye çalıştığını söylerken kullanılan traş bıçağına bakar ancak zehirli lepi göremez. Kosi Bihan’ın güvenini iyice kazandığını düşünüyordur.

Tapki sinirlenerek odasına giderken Bihan Kosi’ye Tapki’nin kendisini çok sevdiğini ve bu yüzden korumacı davrandığını söyler. Bihan Tapki’nin peşinden gider ve ona aşk sözcükleri ile moral verir. Kosi ve Naman odalarında konuşurken Şada lep dolu tabakla gelir ve Tapki’nin haklı olduğunu, lepin zehirli olduğunu söyler. Şada onları zehir konusunda konuşacağını söyleyerek tehdit eder.2 2020 05 17T003626.395

Kosi kendilerinden ne istediğini sorar. Şada mücevher istediğini belirtir. Kosi Naman’dan yeteri kadar mücevher getirip Şada’ya vermesini ister. Şada mücevherleri alır ve çok mutlu olur. Naman ona neden bu kadar mücevher verdin diye tepki gösterirken Kosi şimdi sadece Tapki’ye odaklanmalıyız, başka düşman kazanmak istemiyorum der. Şada hemen Vasu’yu arar ve Kosi hakkında önemli bir sır vereceğini söyler. Kosi ve Naman onu duymuştur. Kosi Şada’yı bir tokatla yere devirir.

Şada cebindeki bıçağı çıkarır ve yaklaşmamalarını ister. Şada Kosi ile kavgaya tutuşurken bıçaklanır. Şada yere düşer. Naman onun öldüğünü söyler. Kosi ve Naman onu bir beze sararlar ve evin bahçesine gömerler. Tapki onları görüyor. Kosi ve Naman gittikten sonra mezarı açar. Şada neden daha önce gelmedin diye azarlar. Bu olay Şada ve Tapki tarafından planlanmıştır. Tapki ona teşekkür ederken Şada Kosi ve Naman’dan nefret ettiği için Tapki’ye yardım ettiğini belirtir.3 2020 05 17T003626.951

Kosi ve Naman odalarına giderken Naman beyaz bir sari içinde Şada’yı mumla gezinirken görür ve ruh olduğunu söyler. Kosi’yi çağırır ve Şada’yı gösterir. Kosi etrafına bakar ve kimseyi göremez. Naman’dan dinlenmesini ister. Tapki Kosi’ye anne diye seslenmeye başlar. Bihan bu durumdan oldukça memnundur. Kosi durup dururken Tapki’nin ona anne demesinden şüphelenirken Naman Tapki’nin yenilgiyi kabul ettiğini söyler.

Şada’nın oyunları devam ederken Kosi ve Naman Şada’yı kontrol edeceklerini söylerler. Tapki planlarının alt üst olmaması için Kosi ve Naman’ı oyalarken Şada yeniden mezara girer. Kosi Şada’yı kontrol eder ve gerçekten ölü olduğunu söyler. Ancak Şada’yı karşılarında görünce şok olurlar. Tapki şalteri indirince Naman ve Kosi korkudan altlarına edecekler neredeyse.4 87

Naman karanlıktan korktuğunu söylerken Bihan ila kalacağını söylerken Kosi de Tapki ile kalacaktır. Kosi Tapki’nin odasına Şada’yı görür ve Tapki’ye gösterir. Tapki bir şey göremediğini söylerken Şada elinde büyük bir bıçakla Kosi’ye doğru gelir ve ölüm sırası sen de diye korkutur. Aşk Bir Rüya 14 Haziran Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 115. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 115. Bölüm Özeti 14 Haziran Büyük Oyun Şada Ölüyor (1 Yorum)