Elbet Bir Gün Janset Kimdir? Eylül Lize Kandemir

Fox TV’nin yeni dizisi Elbet Bir Gün’de Janset karakterine Eylül Lize Kandemir hayat verecek. Yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstleneceği Elbet Bir Gün  dizisinin oyuncu kadrosunda Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ile Burak Yamantürk yer alacak. Peki kimdir Eylül Lize Kandemir?

Eylül Lize Kandemir Kimdir?

Eylül Lize Kandemir aralık 2001 doğumludur ve Zemhere dizisi ile tanınmıştır. 1.75 cm boyunda ve 56 kg ağırlığında olan Eylül Lize Kandemir 20 yaşındadır. Elbet Bir Gün  dizisinde hayat vereceği Janset karakteri ile izleyicinin daha da yakından tanıyacağı Eylül Lize Kandemir sosyal medyada da güzelliği ile dikkat çekmektedir. Eylül Lize Kandemir’in bilinen bir sevgilisi yoktur.

eylül lize kandemir elbet bir gün oyuncusu oldu

Elbet Bir Gün Janset Kimdir?

Elbet Bir Gün dizisinde Janset Murat Güven’in asistanıdır. Kayıp Hayatlar programında da görev alan Janset İstanbul da büyüdüğü için oldukça girişken ve inatçı bir tiptir. Ailesi Janset’i her zaman desteklemiş ve iyi bir eğitim aldırmıştır. Hırslı ve güzel bir kız olan Janset zaman zaman kibirli tavırlar sergilese de kendini kontrol etmeyi başarır. Janset’in en büyük zaafı Murat Güven’e olan aşkıdır. Bu hisleri yüzünden bir çok hata yapan Janset Murat’ı kaybetmemek için çirkefleşmeyi de iyi bilir. Elbet Bir Gün Janset dizisinde Janset karakteri ile karşımıza eylül kandemir çıkacak

Elbet Bir Gün Oyuncu kadrosunu incelemek için tıklayınız Elbet Bir Gün Oyuncuları