Elif Sağlamyürek Kimdir? Sosyetik Ev Kadınları Yarışmacısı

Tv 360 ekranlarında yayınlanan Hayatın içinden programında TANER GÜNGÖR’ün konuğu olarak katılan Elif Sağlamyürek böylece ilk defa ekranlarımızda yer almıştır. Elif Sağlamyürek aslında Mimardır; ancak Cafe işletmecisi olunca kendisini Kahvenin Ustası olarak tanıtmıştır.  Nişantaşı’nda bulunan ve genelde ünlülerin takıldığı Bee Coffee’nin sahibidir.

Le Baron sahnesinde cumartesi geceleri sahne almaktadır. Elif Sağlamyürek sosyetenin içinde olsa da son zamanlarda dışlanan ismi de olmuştur; Elif Sağlamyürek bir çok sosyete toplantısında artık yer alamamaktadır.

Elif Sağlamyürek’in sosyete ilk girişi Ünlülerin evlerini mimar olarak dekore etmesi ile başlamıştır; sonra cafe açan ve sosyeteyi buraya toplamayı başaran Elif Sağlamyürek son olarak sanat yönünü keşfetmiş ve sahnelere kadar çıkmıştır.Elif Sağlamyürek Fotoğrafları 3 1

Elif Sağlamyürek diğer Sosyetik Ev Kadınları yarışmacıları gibi aşırı zengin bir kadın değildir bu nedenle de Sosyeteden biraz dışlanmıştır. Sosyetik Ev Kadınları programında tüm kadınlar olduğu gibi Elif Sağlamyürek’de bir ev kadını değildir hatta evli bile değildir. Eğer yanlış bilgi almadıysak Elif Sağlamyürek prodüksiyoncu Erkut Sezer’i sevmektedir.

Sosyetik Ev Kadınları yarışmasında sevilmeyen ve hep eleştirilen isim Elif Sağlamyürek olacaktır. Elif Sağlamyürek tatlı dilli olduğu kadar sivri dili ile de dikkat çeker.

Sosyetik Ev Kadınları programının tüm yarışmacılarını görmek için tıklayınız

Elif Sağlamyürek Fotoğrafları