Elimi Bırakma Sumru Kimdir? Dolunay Soysert Kaç Yaşında?

Elimi Bırakma dizisi sezona başlamak için gün sayarken karakterler de bir bir izleyiciler ile paylaşılıyor. Elini Bırakma dizisinde ünlü oyuncu Dolunay Sosysert’in hayat vereceği karakter açıklandı. Dolunay Sosysert  Elini Bırakma dizisinde Sumru karakterine hayat verecek. Peki Kimdir Dolunay Soysert?

Dolunay Soysert Kimdir?

Dolunay Sosysert 1973 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir ve 45 yaşındadır. 45 yaşında olmasına rağmen düzgün fiziği ile dikkat çeken Dolunay Soysert dizi tiyatro oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi ve Arkeoloji Bölümü mezunu olan  Dolunay Soysert son olarak Urfalıyam Ezelden, Kayıt Dışı  ve Seddülbahir 32 saat dizilerinde yer almıştır. Dolunay Soysert  sadece arkeoloji değil üniversiteden sonra oyunculuk eğitimini de Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. 2006’da oyuncu Sinan Tuzcu ile evlenen Dolunay Soysert 10 yıl sürdürdüğü evliliğini 2016 yılında noktalamıştır. Çifte Saadet’in Hülyası olarak yeni nesle kendini tanıtmayı bilmiştir. dolunay soysert resimleri

Dolunay Soysert TRT 1’de yayınlanan Başrolde Aşk dizisi ile kendisini göstermiştir. Elimi Bırakma dizisi ve Sumru karakteri ile Dolunay Soysert yeni bir başlangıç yapacaktır.

Dolunay Soysert Kaç Yaşında

25 Mart 1973 doğumlu olan  Dolunay Soysert 45 yaşının içindedir.

Dolunay Soysert Kaç Kilo?

Dolunay Soysert 164 cm boyunca ve 52 kg’dır.

elimi bırakma SumruElimi Bırakma Sumru Kimdir?

Elimi Bırakma dizisinde Sumru önemli bir karakterdir. Sumru bakımlı ve güzel bir kadındır. Sumru Elimi Bırakma dizisinde kilit bir karakter olarak yer alacaktır.

Elimi Bırakma dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu