Emre Karayel Çarkıfelek’ten Neden Ayrıldı?

Daha önce Mehmet Ali Erbil ve İlker Ayrık’ın sunumları ile ekranlara gelen efsane program Çarkıfelek 2020 yaz sezonunda yeni bölümleri ile ekranlarda olacak. 10 haziran 2018 de devraldığı Çarkıfelek sunuculuğunu yaklaşık 2 yıl sonra devredecek olan Emre Karayel  Çarkıfelekten ayrılma kararı aldı.

Çarkıfelek programı Korona Virüs olmasına rağmen yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyordu ancak ramazan ayı başında stok bölümlerin bitmesi ile Çarkıfelek’te yayına ara vermişti.

Hürriyet Kelebek yazarı Sina Kaloğlu köşesinde yazdığı bir yazıda Emre Karayel’in ayrılmasından sonra 2020 yaz sezonunda Çarkıfelek yeni bölümleri ile ekranlara gelecek dendi; ancak Çarkıfelek’in sosyal mesafe kurallarına aykırı bir yapısı olması sebebi ile Korona Virüs’ün hız kestiği bir dönemde çekimlerinin gerçekleştirileceği öğrenildi.

Emre Karayel Çarkıfelek’ten Neden Ayrıldı?

Programın yapımcısı Çarkıfelek’e yeni bir ses yeni bir soluk getirmek istedi; Çarkıfelek yapımcısı son dönemde çok popüler olan ve Çarkıfelek’e renk katacağından emin olduğu bir sosyal medya fenomeni ile anlaşınca Emre Karayel Çarkıfelek’ten ayrılmak zorunda kaldı. 

Emre Karayel Çarkıfelekten Neden Ayrıldı

Emre Karayel’in Çarkıfelek’ten ayrılması Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında da konuşuldu ancak nedenine değinilmedi. Emre Karayel’den de ayrılık ile ilgili bir açıklama gelmedi; biz tamamen bu ayrılığın nedenini tahmin ederek sizlere bilgi veriyoruz.

Çarkıfelek programı 2020 yazında ekranlara gelmeye devam edecek. Her ne kadar Emre Karayel Çarkıfelek’i çok iyi sunsa da Çarkıfelek’in Mehmet Ali Erbil döneminde ki ruhuna aykırı bir isimdi. Çarkıfelek’in yeni sunucusu ise bize gelen bilgilere göre Eşcinsel bir sosyal medya fenomeni.

Çarkıfelek aslında 45 yıl gibi çok uzun süredir ekranlarda olan ve 15’ten fazla kanalda değiştirmiş bir program. Daha önce Çarkıfelek’i Güner Ümit, Tarık Tarcan, Halit Kıvanç, Yıldo , Ata Demirer Muazzez Ersoy, Tuğba Özay,  Deniz Seki, Emel Müftüoğlu, Arto, Hamdi Alkan, Petek Dinçöz, İlker Ayrık ve Mehmet Ali Erbil de sunmuştu. Çarkıfelek’i en uzun süre sunan isim ise Mali ismi ile bilinen Mehmet Ali Erbil olmuştu.

emre karayel çarkıfelekte neden yok