Çarkıfelek’in Yeni Sunucusu Kim Olacak? 2020

Çarkıfelek’i Emre Karayel’den sonra kim sunacak? Çarkıfelek 2018 den beri 2 sezondur sunan Emre Karayel Çarkıfelek’ten ayrıldı. Çarkıfelek’in yeni sunucusu ise Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu oldu. Çarkıfelek’in yeni bölümleri yeni sunucusu ile 24 Mayıs Pazar 20.00’da Kanal D ekranlarında olacak.

arkıfelek sunucusu Onur Büyüktopçu

Çarkıfelek’in Yeni Sunucusu Kim Olacak?

Çarkıfelek’in Emre Karayel’den sonra yeni sunucusu Onur Büyüktopçu oldu. Onur Büyüktopçu daha önce Yemekteyiz’ ve Damat Bayıldı programlarını sunmuştu.

Onur Büyüktopçu özellikle TV8 de yayınlanan Yemekteyiz programı ile çok sevilmişti. Onur Büyüktopçu’nun ünlü olduğu dizi ise Kiralık Aşk dizisi olmuştu. Onur Büyüktopçu Kiralık Aşk dizisinde hayat verdiği Koray karakteri ile çok sevilmişti.

Onur Büyüktopçu Kimdir?

Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982 İstanbul doğumludur ve şuanda 37 yaşının içindedir. Aslen Çankırılı olan Onur Büyüktopçu çocukluğunu İzmir’de yaşadı Dil ve tiyatro eğitimi için ise İngilitere’ye gitti. Onur Büyüktopçu ilk ekran deneyimini ise 21 yaşında Lise Defteri dizisi ile ilk yaşamıştır.

onur büyüktopçu Çarkıflek yeni sunucusu

Emre Karayel’in ayrılığı Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında doğrulandı. Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında Çarkıfelek’in yeni sunucusunun kim olacağı da belli ancak açıklayamıyoruz diye de eklendi. Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programı açıklamasa da biz bize gelen ismi sizle paylaşalım ancak en az programda söylendiği gibi şok bir isim Çarkıfelek’in yeni sunucusu olacak.

Çarkıfelek’i Emre Karayel’den Sonra Kim Sunacak?

Çarkıfelek’i Emre Karayel’den sonra sosyal medya fenomeni Onur Büyüktopçu sunacak.

Çarkıfelek’i Sunması İçin Murat Övüç’e Teklif Gitti mi?

Bizim aldığımız kesin olmayan bilgilere göre sosyal medya fenomeni Murat Övüç Çarkıfelek’in Emre Karayel’den sonra yeni sunucusu olması için teklif gitti.

Eğer doğruysa Murat Övüç gibi bir eş cinselin Emre Karayel’den sonra Çarkıfelek’i sunması için teklif götürülmesi bizi de şok etti. Bilindiği üzere Murat Övüç mayıs ayında hayatını kaybeden  Nurella isimli modacı Nur Yerlitaş’ın yakın arkadaşıydı. Nur Yerlitaş’ın ölümünden sonra Murat Övüç eş cinsel olduğunu açıklamıştı. Türk televizyonlarında bu kadar açık şekilde eş cinsel olduğunu açıklayan bir isim daha önce sunucu olmamıştı hatırladığımız kadarı ile.

Özellikle de Diyanet İşleri Başkanı Ali Görmez’in LGBT’lilere yönelik söylemlerinin tartışıldığı bu dönemde ben Kanal D’nin böyle bir ismi çok izlenen bir programda şans vermesini beklemiyordum. arkıfelekin Yeni Sunucusu murat övüç

Murat Övüç Kimdir?

Murat Övüç 1968 Van doğumludur ve 52 yaşının içindedir. Bahçeşehir Üniversitesinde işletme eğitimi alan Murat Övüç 5 kardeşin en küçüğüdür ve gençlik yıllarından itibaren eş cinseldir. Eş cinsel olduğu halde^ailesinin isteği ile evlenmiştir ve 19 yaşında oyunculuk yapan bir oğlu vardır. İnstagram fenomeni olan Murat Övüç İstanbul’da restoran işletmeciliği yapmaktadır.  Daha önce de Benim Adım Osman filminde oyuncu olarak yer almıştır. Netflişks sözleri dünya gündeminde yer bulan oldukça sevilen bir sosyal medya fenomeni olduğu bilinmektedir.

Murat Övüç son dönemde kendini sosyal yardımlara adamış bir isim olarak da tanınmaktadır.murat övüç kimdir resimleri 2020