En Hamarat Benim Fatma Pişkin Kimdir? Kaç Puan Aldı (19 Ekim Yarışmacısı)

Ekranların sevilen yarışması Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim beceri yarışmasında deyim yerindeyse kılıçlar çekildi. 18 Ekimde yarışan Elif Çelik diğer yarışmacılar tarafından şiddetle eleştirilmiş ve düşük puanlarla günü tamamlamıştı. Hal böyle olunca Elif Hanım intikamını kötü bir şekilde almayı hedefliyor. O yüzden bundan sonraki yarışmacıların işi daha da zor görünüyor.

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmasının 19 Ekim’de yarışacak olan ismi Fatma Pişkin olacak. Fatma Pişkin aslında tanınan biri. Daha önce yine Kadir Ezildi’nin sunduğu Temizlik Benim İşim yarışmasında boy gösteren Fatma Pişkin Kadir Ezildi ve dış ses tarafından tanındı. Şimdi Fatma Pişkin Kimdir? Hangi menüyü hazırladı? Günün sonunda kaç puan aldı? gibi merak edilen soruları cevaplayalım.

En Hamarat Benim Fatma Pişkin Kimdir?

Haftanın 2. yarışmacısı Fatma Pişkin 40 yaşında. 3 çocuk annesi olan Fatma Hanım 20 yıllık evli. Tekstilde makineci olarak çalışan Fatma Pişkin Ordulu. Oldukça iddialı olan Fatma Hanım daha önce de Temizlik Benim İşim isimli yarışma programına katılmış.

Fatma Pişkin Menüsü

Su Böreği, Mor Lahana Salatası, Zeytinli Katmer Poğaça, Saray Sarma, El Açması Baklava.

Fatma Hanım Kaç Puan Aldı?

Günün sonunda Fatma Hanım toplamda 21 puan alarak Elif Hanım’ı geride bıraktı.

Elif:5

Güner:6

 

Gülbahar:6

Tuğçe:6

En Hamarat Benim 47. Bölüm Fragmanı