Oğlum Dizisi Oyuncuları Karakterleri ve Konusu

Oğlum dizisinin yönetmeni Ahmet Katıksız olurken yapımcısı ise Ay Yapım olacak. 2022 de Show Tv ekranlarında yayınlanması beklenen Oğlum dizisi oyuncuları arasında Canan Ergüder ve Timur Acar da yer alacak.

Oğlum Dizisi Konusu

Duygusal hikâyesi ile Show Tv ekranlarında olacak Oğlum dizisinde maddi zorluklar yaşayan bir ailenin 6 yaşındaki oğlu Kaan ile maddi sıkıntısı olmayan bir ailenin 12 yaşında ki teknoloji bağımlısı oğlu Cem’in hikayesi bir pedegogun gözünden anlatılacak.

Oğlum Dizisi Oyuncuları

Canan Ergüder (Pedagog Demet)

Son olarak Menajerimi Ara dizisinde Feris karakteri ile yer alan Canan Ergüder Oğlum dizisi kadın başrol oyuncusu oldu. 15 Temmuz 1977 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Canan Ergüder bilindiği üzere meme kanseri ile mücadele vermiş bu nedenle de setlerden uzak kalmıştı. London Akademi oyunculuk mezunu olan Canan Ergüder son dönemde Yıldızlar Şahidim ve Güllerin Savaşı dizilerinde yer alan Canan Ergüder bir döneme de Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile damga vurmuştur.

Pedagog Demet oldukça deneyimli bir psikolojik danışmandır.oğlum dizisinde demet karakterine Canan Ergüder hayat verecek dizi de bir pedegog olarak yer alacak

Timur Acar (İlyas)

Son olarak Uzak Şehrin Masalı dizisinde tutunamayan Timur Acar Oğlum dizisi oyuncu kadrosunda başrolde yer alacak. 22 Aralık 1979 Sakarya doğumlu olan Timur Acar 42 yaşındadır. Akasya Durağı dizisi ile tanınan Timur Acar Eylül Üniversitesinde tiyatro bölümü mezunudur. 2016 yılından beri Eda Özerkan ile evli olan Timur Acar son dönemde Söz ve Babam Çok Değişti gibi farklı türde olan dizilerde yer almıştır.

İlyas Kaan’ın babasıdır. Timur Acar oğlum dizisinde ilyas karakteri ile yer alacak

Oğlum Dizisi Kaan

Kaan 6 yaşında maddi zorluklar ile hayatına devam eden bir çocuktur.

Oğlum Dizisi Kaan Cem

Oğlum dizisinde Cem 12 yaşında zengin bir ailenin oyun bağımlısı oğludur.

Oğlum Dizisi Melike

Oğlum dizisinde Melike Kaan’ın annesidir.

Oğlum Dizisi Ceren

Oğlum dizisinde Ceren Kaan’ın ablasıdır.

Oğlum Dizisi Zeynep

Oğlum dizisinde Zeynep Cem’in annesidir.

Oğlum Dizisi Tuğrul

Oğlum dizisinde Tuğrul Cem’in babasıdır.

Oğlum Dizisi Polis Sedat

Oğlum dizisinde Polis Sedat korkusuz bir polistir.

Menajerimi Ara, Alev Alev, Ada Masalı ve daha bir çok dizi ve filmin yapımcısı Ay Yapım yeni bir dizi için harekete geçti. Diğer yapım şirketleri birer birer bomba dizi projelerini açıklarken Ay Yapım da atağa geçti ve yeni projesini açıkladı. Ay Yapım imzalı dizinin ismi Oğlum olarak açıklandı.

Deyim yerindeyse dizi çöplüğü olan ülkemizde, yapımcılar tarafından üst üste diziler açıklanıyor. Ancak bu dizilerden sadece bir kaçı ayakta kalmayı başarıyor. Bir çok dizi reyting kurbanı olarak erken finalle sahneden çekiliyor. Ayrıca diğer kanallarda yayınlanan dizilerin kalitesi de bir diğerine şans tanımıyor. Benim bildiğim TRT 1 de yayınlanan Teşkilat dizisi aynı saat ve günde yayınlanan tüm dizileri sarstı ve çoğunun da erken final yapmasına sebep oldu. Bu yüzden çekilen dizinin oyuncu kadrosu ve senaryosu çok önemli. Oğlum dizisi de bunlardan biri olmaz umarım.ayyya

Oğlum dizisi için Kara Para Aşk, Çarpışma, Aşk  101 ve Alev Alev dizilerinin de yönetmeni olan Ahmet Katıksız ile görüşüldü. Cast çalışmalarının başladığı dizi muhtemelen Show TV ekranlarında olacak.

Oğlum Dizisi Hangi Kanalda ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Show TV ekranlarında yayınlanması beklenen dizinin ne zaman yayınlanacağı merak konusu. İlerleyen günlerde konu ile ilgili geniş bilgi verilecektir.