Hakim Oyuncuları (Yeni Gelenler Dahil Tüm Oyuncu Kadrosu)

Your Honor dizisinden uyarlanacak olan Hakim dizisinin oyuncuları belli oldu Hakim oyuncuları Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan ve Hasibe Eren oldu. Daha önce Savaşçı dizisinin yapımcılığını üstlenen Limon Filmin yapımcılığını üstleneceği Hakim dizisinin yönetmeni ise Soner Caner ve Erkan Tunç olacak.

Hakim Dizisi Konusu: İstanbul 3. Ağır Ceza mahkemesinde görev yapan saygın bir hakim olan Ömer’in oğlu Ozan motosikletli bir çocuğa çarpar. Kaza da ölen çocuk İstanbul’un ünlü mafya ailelerinden birinin oğludur. Oğlunu hem hapisten hem de intikam dolu mafyadan korumaya çalışan bir babanın hikayesi olacak Hakim dizisi

Hakim Yeni Gelen Oyuncular

Ecem Karavus (Savcı Özlem Toprak)

Ecem Karavus 9 Nisan 1989 İstanbul doğumludur ve 33 yaşındadır. Dinle Sevgili Muhteşem Yüzyıl, Kalk Gidelim, Pis Yedili ve Bay Yanlış dizileri Ecem Karavus’un önemli dizileridir.

Güzel oyuncu Ecem Karavus sezon sonunda final yapacak olan  Hakim dizisine Cumhuriyet Savcısı Özlem Toprak olarak dahil olacak ve Azem Demirkıran ve Ömer Derman’ın başına bela olacak. Savcı Özlem korkusuz ve oldukça zeki bir kadındır işinde de çok ehildir. 

Ecem Karavus hakim Savcı Özlem Toprak olarak Hakim dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak

Macit Koper (Kadir) 

Kadir İstanbul’un en güçlü mafyalarından biridir. Azem Demirkıran’dan boşalan alanlara Kadir ve ekibi yerleşmek ister. Zaten Kadir güçlü bir adamdır; Azem’in başında ki bu belalarda Kadir’i rakipsiz bir güç haline getirmiştir. hakim dizisinde kadir karakterine macit koper hayat verecek

Hakim Oyuncuları

Erdal Beşikçioğlu (Ömer Arif Derman)

5 Ocak 1970 de Ankara da dünyaya gelen Erdal Beşikçioğlu Diyarbakır  ve Ankara Devlet Tiyatrolarında görev alan Erdal Beşikçioğu Behzat Ç dizileri ve Vali filmi ile çok beğenilmiştir. Aktif olarak tiyatro ile ilgilenen Erdal Beşikçioğlu evli ve iki çocuk babasıdır. Erdal Beşikçioğlu son dönemde Bergen filminde ve Kağıt Ev, Kimsesizler gibi dizilerde yer almıştır.

Erdal Beşikçioğlu Hakim dizisinde Ömer Arif Derman isminde bir hakime hayat verecek. Ömer gerçek suçlu olduğuna inanmadığı hiç kimseyi hapse göndermeyen oldukça idealist ve adaletli bir kişiliktir. Ömer herkes tarafından sevilen onurlu bir adamken eşinin öldürülmesi ile ilk darbeyi yaşar. Eşi öldükten sonra da düzenini kuran Ömer karizmatik ve yakışıklı bir adam olmasına rağmen hiç bir kadını hayatına almaz. Ömer bir gün eve döndüğünde oğlu Ozan’ın bir çocuğa çarptığını daha sonra da çocuk ölünce onu orada bırakıp kaçtığını öğrenir. Oğlu Ozan’ı hemen polise teslim etmeye giden Ömer oğlunun çarptığı çocuğun İstanbul’un en azılı mafya babalarından Azem’in oğlu olduğunu öğrenir. Ömer hem kendi hayatını hem de oğlunun hayatını kurtarmak için delilleri profesyonelce karartmaya başlar. 

erdal beşikçioğlu hakim dizisi başrol oyuncusu oldu dizi de bir hakime hayat verecek

Fatih Berk Şahin (Ozan

Fatih Berk Şahin Burak Dadak’ın yerine Hakim oyuncuları arasında yer alacak. Fatih Berk Şahin 2004 İstanbul doğumludur 18 yaşında olan Fatih Berk Şahin son olarak Yalancı dizisinde yer aldı ve büyük bir çıkış yakaladı.

Hakim dizisinde Ozan; Ömer hakimin oğludur. Fotoğraf çekmeye meraklı yetenekli ve zeki bir çocuktur. Ozan astım hastasıdır. Annesinin öldürüldüğü bölgede kendince anma töreni düzenleyecekken tekinsiz gençlerden korkup kaçar.  Kaçarken astım ilacını paspasın üzerine düşürür. İlacı alayım derken bir mafyanın motosiklet kullanan oğluna çarpar ve hayatı kararır.

Fatih Berk Şahin Hakim dizisinde Erdal Beşikçioğlu'nun oğluna hayat verecek

Uğur Yücel (Cevdet)

Uğur Yücel 26 Mayıs 1957 İstanbul doğumludur ve 65 yaşındadır. Oyunculuk eğitimini İstanbul Belediye Konservatuvarında alan Uğur Yücel tiyatrodan sonra Aramızda Kalsın ve İkinci Bahar gibi diziler ile sevilmişti. Son dönemde Yüzleşme, Masal Çiçeği ve İçerde gibi dizilerde yer alan Uğur Yücel 1.69 m boyunda ve 72 kg’dır. Uğur Yücel Hakim dizisinde mafya lideri Cevdet karakteri ile yer alacaktır.

Cevdet Ömer’in yakından tanıdığı bir arkadaşıdır. Şimdilerde Cevdet bağımsız belediye başkanı adayıdır ve kazanmasına kesin gözü ile bakılmaktadır. Cevdet siyasi yönün yanında aynı zamanda yer altına da hakim bir adamdır. Cevdet saygın bir hakim olan Ömer’e siyasi geleceğine destek sözü olarak yardım eder. Cevdet Ozan’ın suçunu ve çeteye bulaşmış bir gencin üzerine yıkar. 

hakim dizisinde cevdet karakterine uğur yücel hayat verecek

Ebru Özkan (Yasemin Kaner)

Ebru Özkan da Hakim oyuncusu oldu. Oyuncu Ertan Saban’ın eşi olan Ebru Özkan 1978 Ankara doğumludur ve 43 yaşının içindedir. Son olarak Hekimoğlu dizisinde yer alan usta oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Hanımın Çiftliği dizisinde hayat verdiği Halide karakteri ile tanınan Ebru Özkan özellikle Paramparça dizisi ile ünlü olmuştur. Ebru Özkan 1.73 metre boyunda ve 52 kilo ağırlığındadır. Ebru Özkan Hakim dizisinde Yasemin karakterine hayat verecek.

Yasemin Hakim dizisinde korkusuz  ve başarılı bir avukat olarak ekranlarda yer alacak. Yasemin Ömer’in eski stajyeridir. Mesleği ondan öğrenmiştir ve o günlerden beri Ömer’e hayranlığı vardır. Ömer’in eşi ölünce Yasemin de Ömer’e yaklaşmak için fırsat bulmuştur. Ömer oğlu Ozan yerine hapse giren çocuğu savunması için Yasemin’den yardım ister; ancak bu Ömer’in en büyük hatası olur zira  Ozan’ın katil olduğunu ne yazık ki tuttuğunu koparan zeki bir avukat olan Yasemin ortaya çıkaracaktır. 

ebru özkan^Hakim oyuncusu oldu Hakim dizisinde kadın başrol olarak yer alacak

Yurdaer Okur (Azem)

Yurdaer Okur 29 Ekim 1974 doğumludur v 48 yaşının içindedir. Hacettepe Üniversitesinde Tiyatro eğitimini tamamlayan Yurdaer Okur bir dönem madde bağımlısı olduğu yönünde ki söylentilerden sonra sıkıntılı günler yaşamıştır. Son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Emir Bozan karakteri ile yer alan Yurdaer Okur daha önce Kefaret, Yeter ve Kuruluş Osman dizilerinde yer almıştır. Yurdaer Okur Hakim oyuncu olarak kötü kalpli bir karaktere hayat verecektir. Yurdaer Okur Hakim dizisinde Azem karakteri ile dizinin en karanlık karakterine hayat verecek.

Korkunç bir mafya lideri. Oğlunu daha 17 yaşında motorsiklet kazasında kaybeder ve oğluna çarpıp onun için bir ambulans bile çağırmadan oğlunu ölüme terk eden adamı aramaktadır. Oğlunu öldüren gencin bir de Cevdet’in çetesinden olduğunu öğrenince iki mafya arasında savaş başlar. 

Yurdaer Okur hakim dizisi oyuncusu oldu

Seda Akman (Zümrüt)

Son olarak Masumlar Apartmanı, Kurşun ve Sol Yanım dizilerinde yer alan Seda Akman şimdi de Hakim oyuncuları arasında yer alacak. Seda Akman özellikle Aşk ve Mavi dizisinde hayat verdiği Yüksel karakteri ile çıkış yakalayan Seda Akman 1978 Kütahya doğumludur ve 44 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi’nde oyunculuk bölümü mezunu olan Seda Aman 1.70 m boyunda ve 54 kg ağırlığındadır.

Hakim dizisinde Zümrüt Azem’in eşidir. Bir oğlu hapiste bir oğlu da toprak altında olan Zümrüt soğukkanlı ve kinci bir kadındır. Oğluna çarptıktan sonra bırakıp kaçan gençten intikam almak ister ve hapiste olan oğlu Metehan’a görev vererek küçük oğlunun katilini hapiste öldürtür. Sonra da eşi Azem’i dinlemez ve intikamını almaya hapisten çıkan oğlu Meteha ile devam eder. 

blank

Efekan CAN (Metehan)

Son olarak Azize dizisinde izlediğimiz Efekan Can Mahkum dizisinin yardımcı başrol oyuncularından biri oldu. Dizi de Azem’in oğlu Metehan olarak yer alacak olan Efekan Can 1994 Bilecik doğumludur ve 28 yaşındadır. Bilecik Üniversitesinde İşletme bitiren Efekan Can Craft atölyede oyunculuk dersleri almıştır. Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile oyunculuğa başlayan Efekan Can 1.79 boyunda ve 70 kg’dır.

Metehan Azem’in oğludur. Madde bağımlısı bir gençtir. Hapishaneye madde bulundurmak ve ticaretini yapmak suçu ile girmiştir. Kardeşinin öldürüldüğünü duyunca kardeşini öldüren genci hapishane de öldürmüş; ancak Azem’in olayın üzerini kapatması ile hapisten çıkmayı başarmıştır. Tehlikeli bir tiptir. Zümrüt’ün infaz memuru gibi çalışır. Babası Azem’in değil annesi Zümrüt’ün sözü ile hareket eder.

blank

Eslem AKAR (Deniz)

Eslem Akar İlayda Alişan’ın yerine Hakim oyuncusu oldu. Güvercin ve Tek Yürek dizileri ile yıldız olan Eslem Akar 1998 İstanbul doğumludur ve 24 yaşının içindedir. Sen de Gitme dizisi ile oyunculuğa başlayan Eslem Akar 4N1K ve Avlu dizileri ile tanınmıştır. Eslem Akar 1.60 metre boyunda 54 kilo ağırlığındadır. Eslem AKAR Hakim dizisinde Deniz karakterine hayat verecek.

Hakim dizisinde Deniz Azem ve Zümrit’ün kızıdır. Deniz kilise de dini eğitim alsa da kilisenin saçma kurallarını her zaman reddetmiştir. Hayatı sorgulayan; babasının saçma işlerini sorgulayan cesur bir kızdır. Ölen erkek kardeşinin katili Ozan’a bilmeden aşık olacaktır. 

eslem akar hakim dizisi oyuncusu oldu.

Can Bartu Aslan (Mert)

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ömer karakteri ile yer alan Can Bartu Aslan Hakim dizisinin 1. bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacak. Can Bartu Aslan 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Mert Zümrüt ile Azem’in küçük oğludur. Mert motor kazasında Ozan tarafından öldürülmüştür. blank

Hasibe Eren (Gülbahar) 

6 Haziran 1975 Almanya doğumlu olan Hasibe Eren 36 yaşındadır. Aslen Kahramanmaraşlı olan Hasibe Eren aslen Tiyatro Eleştirmenliği mezunudur. Aktif olarak tiyatro yaparken Gülse Birsel’den gelen “Avrupa Yakası” Makbule rolü ile televizyonda sevildi. Bir çok izleyici tanımasa da Sıdıka isimli dizinin de başrol oyuncusudur Hasibe Eren. Yalan Dünya dizisi Hasine Eren’in tutan son projesidir. Hasibe Eren uzun Yıllar Sonra ilk kez Hakim dizisi ile izleyicisi ile buluşacak. Hakim Oyuncuları

Hakim dizisinde Gülbahar kadın bir çete lideridir. Aslında mahallede çete lideri kocası iken kocası ölünce işleri zeki bir kadın olan Gülbahar devralmıştır. Yenge lakabı ile mahallede tanınan Gülbahar Azem ile karşı karşıya gelene kadar da her işin üstesinden gelmeyi başarmıştır. Önce Gülbahar’ın çetesinden bir gen. Azem’in adamlarından bir ile kavga eder. Daha sonra da Gülbahar’ın çetesinden bir çocuk Azem’in oğlunu öldürmekten tutuklanır. İki güç arasında ki büyük kavga da böyle başlar. Gülbahar Azem ile mücadele edilmeyeceğini anlayınca Azem’e oğlunu kendilerinin öldürmediğini itiraf eder ve Ömer ve oğlunu Azem’in önüne atar. 

hasibe eren Hakim oyuncuları arasında yer alacak

Naz Çağla Irmak (Ceren)

Kırgın Çiçekler dizisi ile adını duyuran Naz Çağla Irmak 31 Mayıs 1997 Ankara doğumludur. Oyuncu Hülya Gülşen Irmak’ın kızı olan Naz Çağla Irmak son olarak  Tövbeler Olsun ve Ayak İşleri dizilerinde yer almıştır. Naz Çağla Irmak 166 cm boyundadır ve bilinen bir sevgilisi yoktur.

Hakim dizisinde Ceren Ozan’ın sevdiği kızdır. Üniversite de öğretim görevlisidir; ancak öğrencisi Ozan ile gizli gizli aşk yaşamaktadır. Ozan dayanamayıp katil olduğunu Ceren’e söylemiş artık Ceren de işin içine girmiştir; ancak Ceren asla Ozan’a bir zarar gelmesine izin vermeyecektir.

hakim dizisinde ceren karakterine naz çağla ırmak hayat verecek

Gülsen Tuncer (Semra) 

Gülsen Tuncer 1945 yılında Adana da dünyaya gelmiştir. 77 yaşında olan Gülsen Tuncer Aşk-ı Memnu dizisinin de hayat verdiği Ahsen karakteri ile tanınmıştır. Gülsen Tuncer son olarak Sol Yanım dizisinde Berrin karakteri ile yer almıştır.

Hakim dizisinde Semra Ozan’ın anneannesidir. Semra’nın güçlü bir siyasi kimliği vardır.  Semra Azem’in oğlunu öldüren mahkumun suçsuz olduğunu düşünür ve bu konuda siyasi kimliği ile olaya müdahale eder ancak işin altından torunu Ozan’ın çıkacağından habersizdir.  

gülsum tuncer hakim dizisinde Semra karakteri ile yer alacak.

Burcu Kara (Ayşe Korkmaz)

Burcu Kara 1 Mart 1980 Bursa doğumudur ve 42 yaşının içindedir. Eskişehir İktisat eğitimi alan güzel oyuncu Burcu Kara Şahika Tekand’da oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak Milat dizisinde yer alan Burcu Kara 2011 de Buğra Gülsoy ile 2016 da ise Fırat Parlak ile evlenmiştir.

Hakim dizisinde Burcu Kara’nın hayat vereceği Ayşe karakteri başarılı bir polis komiseridir. Ayşe adil bir hakim olan Ömer’e aşıktır. Ömer Ayşe’nin ne kadar zeki bir polis olduğunun farkındadır ve onun cinayeti ortaya çıkarmasından çok korkmaktadır; Ölen çocuğu soruşturması görevi de Ayşe Komiser’e verilir. Bu nedenle de Ömer Ayşe ile arayı iyi tutmaya çalışır. 

burcu kara hakim dizisinde başrol de yer alacak

Hakan Yufkacıgil (Celayir)

Hakan Yufkacıgil 1 Ocak 1980 de İstanbul da dünyaya gelmiştir. 42 yaşında olan Hakan Yufkacıgil İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Ekmek Teknesi ve Cesur Yürek dizileri ile tanına Hakan Yufkacıgil son olarak Kefaret ve Payitaht Abdulhamid dizilerinde yer almıştır.

Azem’in sağ kolu. Tehlikeli bir adam. 

blank

Gökçen Gökçebağ (Rüzgar)

Gökçen Gökçebağ Savaşçı dizisinde hayat verdiği Markus karakteri ile tanınmıştır. Daha önce de Celal ile Ceren filminde yer alan Gökçen Gökçebağ tiyatro ile oyunculuğa başlamıştır. Gökcen Gökçebağ’ın yer aldığı projeler arasında 4N1K İlk Aşk ve Son Çıkış dizileri de vardır.7

Hakim dizisinde Rüzgar komiser emniyette Azem’e çalışan Azem’den para alan emniyet personelidir. Azem’in çıkarlarını devletin çıkarlarının önünde tutar. 

blank

Rojhat Özsoy (Cuma)

Rojhat Özsoy 1991 Erzurum doğumludur ve 31 yaşının içindedir. Atatürk Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi alan Rojhat Özsoy Babamın Kanatları filmi ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır. Rojhat Özsoy’un en önemli dizisi Aşk ve Gurur dizisidir.

Hakim dizisinde Cuma Gülbahar’ın adamlarından biridir. Bir arabayı yok etme görevi gelir Cuma’ya Cuma arabayı yok edeyim derken kırmızı ışık ihlali yapar ve Ozan’ın yerine Mert’i öldürmek ile suçlanır. 

Rojhat Özsoy hakim dizisi oyuncusu oldu dizi de muhtemelen hapse giren hırsız çocuk olacak

Doğukan Güngör (Asaf)

Doğukan Güngör Hakim dizisine yeni gelen oyuncu oldu. Sude Zülal Güler’in sevgilisi olan Doğukan Güngör Zümrüdü Anka dizisinde hayat verdiği Hamit karakteri ile sevilmiştir. Doğukan Güngör Beykent Üniversitesinde Oyunculuk bölümü mezunudur. Savaşçı dizisi  daha önce yer aldığı en önemli dizidir.

Hakim dizisinde Asaf Cuma’nın abisidir. Doğukan Güngör hakim dizisinde cuma'nın abisi asaf olarak yer alacak

Almila Bayraktar (Yeliz)

Almıla Bayraktar sosyoloji bölümü mezunudur. Mehmet ERGEN Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi alan Almıla Bayraktar aktif olarak tiyatro ile ilgilenmektedir.

Yeliz Cumaali’nin sevgilisidir. Gülbahar’ın mekanında çalışır. 

blank

Cem Söküt (Pusat)

Cem Söküt ilk olarak Çukur dizisinde yer almıştır. Cem Söküt son olarak Duran dizisinde yer almıştır.

Hakim dizisinde Pusat Gülbahar’ın adamıdır. hakim dizisinde pusat Gülbahar'ın adamıdır. Gülbahar'ın pis işlerini yapar sağ koludur.

Ahmet Yıldırım (Mücahit)

Mücahit Gülbahar’ın adamlarından biridir. Pusat’ın sağ koludur sokaklarda. hakim dizisinde mücahit karakteri ile Ahmet Yıldırım yer alacaktır

Atilla Emirhan Kırık (Mustafa)

Atilla Emirhan Kırık Musti karakteri ile Hakim dizisinde yer alacaktır. Cuma’nın erkek kardeşidir Mustafa. blank

Erşan Utku Ölmez Bal

Erşan Utku Ölmez Bal Hakim dizisinde bir taksi şoförü olacak ve Ozan’ın Mert’in katili olduğunu fark edince hakim Ömer’e elinde ki video ile şantaj yapacaktır. Erşan Utku Ölmez Bal Hakim dizisi oyuncusu oldu dizi de Ozan'ın katil olduğunu anlayan taksi şoförü olacak

Şura Asel Şener (Rabia)

Rabia Cuma’nın kız kardeşidir. 

Zamire Zeynep Özdemir (Esma)

Esma Cuma’nın annesidir.

Ahmet Batuhan Çebi (Samet)

Samet Celayir’in adamıdır. Ayrıca Sevser İskifoğlu da Hakim dizisi oyuncularından olacak.

Selen Polat (Özge)

Özge Ozan’ın okuldan arkadaşlarıdır.

Hakim Dizisi Aylin

Hakim dizisinde Aylin Ozan’ın ölen annesi; Ömer Arif’inde çok sevdiği eşidir. 1 yıl önce tekinsiz bir mahallede öldürülmüştür.

Hakim Oyuncuları (Yeni Gelenler Dahil Tüm Oyuncu Kadrosu) (2 Yorum)

  1. Ben Haluk Bilginerin Hakim dizisinde oynayacağına eminim çünkü baba dizisi tutmayacak çünkü tam bir klişe ama Haluk Bilginer oynamak istemez o başka

  2. Atv bu kadar diziyi neresine koyacak merak ediyorum daha Oktay Kaynarcanın dizisi var bide yalnız hangi güne koyarsa koysun ortalığı sallar!!