Eşkıya Nina Kimdir? Amacı ne? Aylin Veziroğlu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 7. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisinin 7. sezonunda bambaşka bir hikaye işlenecek. Bu yeni hikayede ise kilit karakterlerden birine de güzel oyuncu Aylin Veziroğlu  hayat verecek. Aylin Veziroğlu  Eşkıya dizisinde Nina karakteri ile yer alacak.

Eşkıya Nina Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Nina güzeller güzeli bir kızdır. Güzelliği ile akıllara durgunluk veren Nina aynı zamanda oldukça da tehlikeli bir tiptir. Eşkıya dizisinde her sezon Alparslan Çakırbeyli’ye bir partner geliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde tahminlerize göre Nina ve Alparslan Çakırbeyli partner olacaktır.

Eşkıya Nina kimdir sorusu cevabını buldu Nina Aylin Veziroğlu'nun hayat vereceği karakter

Aylin Veziroğlu Kimdir?

Son olarak Emanet dizisinden tanıdığımız Aylin Veziroğlu daha önce de Yasak Elma dizisinde Selin karakteri ile yer almıştır. 23 Şubat 1997’de Kocaeli doğumlu olan Aylin Veziroğlu 24 yaşındadır. Oyunculuğunu Tiyatro Kasabası isimli tiyatro ekibinde geliştiren Aylin Veziroğlu Buket Kahraman ajansın oyuncusudur. Aylin Veziroğlu 2021 de ise Olağan Şüpheliler isimli dijital dizi de yer almıştır. Aylin Veziroglu resimleri