Eser Yenenler Show Ne Zaman Final Yapacak? EYS Neden Yayınlanmıyor?

15 Şubat 2020 EYS Neden Yok?

15 Şubat 2020 akşamı O Ses Türkiye finalinden sonra Eser Yenenler Show’un özel bölümünün yayınlanması bekleniyordu zira TV8 resmi yayın akışında bu bilgi vardır ancak O Ses Türkiye beklenenden daha geç bitince EYS de 20 şubat 2020 perşembe gününe kaldı. EYS Neden Yok

Eser Yenenler Show Yeni Sezon 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Eser Yenenler Show” yeni sezonu ile 7 Kasım Perşembe akşamı 23.15’te TV8 ekranında izleyici ile buluşacak.

Uzun süredir ekranlarda yer almayan Eser Yenenler 2019 da hazırladığı Eser Yenenler Show’u yeniden yayına almak için çalışmalara başladı. EYS’nin yeniden başlayacağını instagram hesabından haytanlarına duyuran Eser Yenenler çok baba bir sezon bizi bekliyor demeyi de ihmal etmedi. Eser Yenenler Show Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Güncelleme 22 OcakEser Yenenler Show 25 Ocak Cuma akşamından itibaren cuma akşamları yayında olacak. Eser Yenenler Show çarşamba gününden cumaya alındı. Eser Yenenler Show yeni bölümüyle 25 Ocak Cuma 23.15’te TV8’de!Eser Yenenler Show artık cuma

Eser Yenenler’in hazırlayıp Tv8 ekranlarında çarşamba gecesi sunduğu Eser Yenenler Show 14 Kasım 2018 Çarşamba günü ilk bölümü ile yayın hayatına başlamıştı. 3 Adam’dan sonra Şöhret Kafası’nı hazırlayan  Eser Yenenler bir türlü muvaffak olamamış ve Eser Yenenler Show’u hazıralamaya karar vermişti; ancak Eser Yenenler Show ne yazık ki Tv8’in beklediği reytingleri alamıyor.

Yayın hayatına başladığından beri Tv8’in sevilen dizisi Jet Sosyete’den sonra yayına giren Eser Yenenler Show yeni yıldan itibaren perşembe akşamları yayına devam edecek. Eser Yenenler Show eğer perşembe akşamları beklenen reytingleri de alamazsa Eser Yenenler bir projesinden daha eli boş çıkmış olacak.

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak arasında bir problem olduğu bu nedenle de ortak projeleri olmadığı söylense de bu çok gerçekçi bir söylenti değil zira Oğuzhan Koç’u konuk almasa da Eser Yenenler İbrahim Büyükak’ı programına konuk aldı.

Aslında ben  Eser Yenenler’in tek başına değil de İbrahim Büyükak ile ortak Talk Show yapmasını beklerdim zira bence Eser Yenenler tek başına Talk Show yapabilecek yeteneğe sahip değil. Eser Yenenler’in sunuculuğunu üstlendiği EYS ilk bölümünde İbrahim Büyükak’ı konuk almış ve ikilinin yeteneği ve izlenme zevki izleyici tarafından çok beğenilmişti.

Eser Yenenler Show aslında Beyaz Show’un yerini alabilecek bir projeydi zira Beyaz Show 20 yıldan sonra ilk defa bu sezon yayına çıkmadı. Beyaz Show’u yerini EYS doldurabilirdi; ama beklenen olmadı.

EYS Gün Değiştirmeli; ama Perşembe’ye değil Cumartesi gecesine

Eser Yenenler Show çarşamba gecesi yayınlanıyordu, perşembe gecesine alındı; ancak gece programları bir sonra ki günün mesai olduğu zamanlarda değil bir sonra ki günün tatil olduğu gecelerde yayınlanmalı. Eğer Acun Ilıcalı Eser Yenenler Show’dan iyi reytingler almasını bekliyorsa O Ses Türkiye’nin ardından Eser Yenenler Show’u yayınlamalı. Acun Ilıcalı da haklı; zira O Ses’in 23:14 de aldığı reytingi Eser Yenenler Show alamaz.

EYS Neden Yayınlanmıyor?

EYS kesinlikle final yapmadı; sadece diğer dizi ve programlar olduğu gibi Eser Yenenler Show da yıl başı tatiline girdi. Eser Yenenler Show yıl başı tatili biter bitmez yeniden perşembe geceleri Tv8 ekranlarında olacak.

Eser Yenenler Show muhtemelen 3 ocak perşembe değil 10 ocak perşembe 23:15 de Tv8 ekranlarında olacaktır. Eser Yenenler Show final

Eser Yenenler Show Ne Zaman Final Yapacak?

Eser Yenenler Show için şuanda alınmış bir final kararı yok; bu karar için herhangi bir neden de yok; Eser Yenenler Show’un aldığı ortalama 1.5 reyting yeterli zira masraflı bir iş değil Eser Yenenler Show.

Eser Yenenler Show Tanıtımı