Sev Yeter 170. Bölüm Özeti 8 Şubat Fragmanı Suraj Vandu’yu Çıldırtmak İstiyor

Sev Yeter dizisinde Vandu büyük bir travma yaşıyordur. Ruhi eve erken gelerek herkese sürpriz yapıyor. Suraj Vandu ile tartışan öğrencisinin ailesine baskı yaparak Vandu dan şikayetçi olmalarını istiyor. Mihir başarılarından dolayı Romi yi kutluyor ve yeni odasına ve bilgisayarına yakında kavuşacağını söylüyor. Mihika bunu kutlamalıyız diyor ve parti vereceklerini söylüyor. Ayrıca Vandu nun da stresten uzaklaşması için bunun çok iyi olacağını söylüyor. Mihir zaten burada bir parti olacak diyor.Mihir, Kya Kool Hai Hum 3 filminin tanıtımı için şirketimiz tarafından planlanan büyük bir parti olduğunu söyler. Partiye Aftab ve Tusar’ın da geleceğini söylüyor.

Sev Yeter 170. Bölüm Özeti

Raman Chadda ve eşini de bu partiye davet eder ancak Chadda işleri olduğunu Pallavi nin de hasta olduğunu ve bu yüzden gelemeyeceklerini söyler. İşita Pallavi yi bir kafede görür ve partiye gelmesini ister. Bu partiye film yıldızlarının da geleceğini söyler. Pallavi Rohit’e yakın olmak için İşita ile birlikte eve gelir. İşita kendi elbiselerinden birini giyebileceğini söyler. Nelu bebeğin altını değiştirmeye müsade etmediğini söyler. İşita ben hallederim der. Bu sırada Bayan Bhalla İşita yı çağırır. Pallavi bebeği kucağına alıp sever. Parti için bütün hazırlıklar tamamlanmıştır. Konukla birer ikişer gelmeye başlıyordur. 1 5

İşita Pallavi yi Şagun ile tanıştırır. Şagun sanırım siz…. derken Mihir, Aftab ve Tusshar’ın geldiğini açıklar. Misafirlerin kuvvetli alkışları arasında iki ünlü içeri girer ve kısa bir show gösterisinde bulunurlar. Pallavi ise Rohit ile zaman geçiriyordur. Chadda da partiye katılmıştır. Pallavi onu görünce şaşırıyor. Chadda onu kolundan tutarak bir yere çekiyor. Ona neden benden habersiz geldin diye kızıyor. Pallavi İşita beni görünce çok ısrar etti ve ben de geldim diyor. Chadda onu azarlamaya devam ederken Tusshar onları görüyor ve neler olduğunu soruyor. Chadda eşim hasta olduğu halde bu partiye geldiği için tartışıyorduk diyor. Tushar Chadda dan Pallavi ile bilikte resimlerini çekmelerini ister. Tushar ayrılırken Pallavi nin iyi olup olmadığını sorar. Chadda eşini alır ve iyi olduklarını söyleyerek ayrılır.

25 1

Sev Yeter 8 Şubat Özeti

Tushar, Aftab’ı uğurlar ve İşita ya Chadda dan bahseder. Onun eşine iyi davranmadığını söyler. Kim olursa olsun eşlere iyi davranılması gerektiğini söyler. İşita onunla konuşacağını söyler. Şagun Pallavi nin eşinden dolayı  aile içi şiddet davası açtığını söylüyor. Pallavi yanıldığını söylüyor ve eşiyle çok mutlu olduklarını belirtiyor. Şagun onun Pallavi olmadığını, Pragati olduğundan emin olduğunu düşünüyor. Parti devam ederken Suraj Vandu yu telefonla arıyor ve dışarı çıkmasını sağlıyor. Ardından Suraj’ın ayarladığı adamlar intihara kalkışan çocuğun velisi gibi davranıp Vandu yu azarlıyor. Benim oğlum acılar içinde kıvranırken sen nasıl olur da parti yaparsın diyerek üzerine gidiyorlar. Vandu korkarak kaçıyor.

3 5

Vandu eve geliyor ve Sarika ile karşılaşıyor. Sarika da ona yardım etmiyor. Sarika da Vandu yu iyice korkutuyor ve adamlardan kurtulmak için tek çarenin evden kaçmak olduğunu söylüyor. Pallavi eve gittiklerinde Chadda nın hışmından korkuyor. Suraj’ın adamları Vandu nun çok korktuğunu ve eve gizlendiğini söylerler. Suraj ona daha fazla korku salacaklarını söylüyor. Raman onları görüyor ve şok oluyor. Vandu evden dışarı çıkar ve deli gibi koşmaya başlar. Raman da peşinden koşar ve onu yakalayıp getirir. Vandu Sarika nın söylediklerinden etkilenip kaçtığını söyler. Sarika kendisini savunurken evdekilerin büyük tepkisi ile karşılaşır.

4 5

Ruhi ve Sharavan partiden sıkılıp dışarda oynar. Ruhi Chadda nın Pallavi yi incittiğini görür. Chadda nın yanına gider ve neden Pallavi nin kokunu sıkıp onu üzüyorsun der. Chadda Pallavi nin elini öper ve onu sevdiğini söyler. Pallavi Ruhi ye eve gideceklerini ve bunu da İşita ya bildirmesini ister. Parti sona ermiş herkes evine gitmiştir. İşita gece bir telefon alır ve hemen geliyorum diyerek çıkar. Giderken de Raman’a mesaj bırakır. Raman da uyuyamadığı için İşita nın yanına gider ancak onu göremeyince telaşlanır. Sev Yeter 8 Şubat Cuma Özeti sona erdi.

Sev Yeter 170. Bölüm Fragmanı