Esra Tekgöz Kızıltaş Kimdir? Sosyetik Ev Kadınları

Esra Tekgöz Kızıltaş Gia Cadde Güzellik merkezinin kurucusudur. Gia Güzellik merkezi Bağdat Cad. No : 298/18 Caddebostan / İstanbul adresinde bulunmaktadır.  13 yıllık öğretmenlik hayatı vardır. Sonrasında öğretmenlikten sıkıldı ve iş kadını olmak için sektör değiştirmek istedi. Bir müşteri olarak kendi ihtiyaçlarından yola çıktı ve kendisinin istediği gibi bir güzellik ve masaj merkezi kurdu.

Esra Tekgöz sonradan evlenerek soy ismini Kızıltaş olarak değiştirmiştir. İstanbul’un en çok sevilen ve en pahalı güzellik merkezi olan Gia Güzellik merkezinde sosyetenin de nabzı tutulmaktadır. Bu güzellik merkezine gelen müşteriler ile samimi ilişkiler kuran Esra Tekgöz Kızıltaş böylece sosyeteye de dahil olmuş oldu. Evlidir ve 2 oğlu vardır. esratekgoz. com isimli bir internet sitesi vardır.Esra Tekgöz Kızıltaş fotoğrafları 1 1

Sosyetik Ev Kadınları programında her ne kadar ev kadını olarak yer alacak olsa da hiçte bizim bildiğimiz gibi ev kadını değildir. Bir çok sektörde faaliyetlerine devam etmektedir; ancak sosyetik olduğu aşikardır.

Esra Tekgöz Kızıltaş Foto Galeri