Evlilik Sözleşmesi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

Yeni diziler birer birer açıklanmaya devam ediyor. Yaz sezonu için kolları sıvayan kanallarda hummalı bir çalışma var. Pandeminin de etkisiyle zor günler geçiren TV sektörü, yaz dizileri ile bir parça da olsa ayağa kalkmaya çalışıyor. İnşallah korona belası ülkemizi ve tüm dünyayı terk eder.

Bir Yastıkta Kocayalım, Dert Ortağı, Benim Adım Melek. Elimi Bırakma ve son olarak Adım Başı Kafe gibi projeleri hayata geçiren ÜS Yapım yeni bir dizi için harekete geçti. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin ismi Evlilik Sözleşmesi olarak duyuruldu. Ancak Evlilik Sözleşmesinin TRT 1 ekranlarında yayınlanmayacağı, özel bir kanalda yayınlanacağı gelen bilgiler arasında.us 1

Senaryosunu dünyaca ünlü Türk tiyatro yazarı Özen Yula’nın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş bulunuyor. Cem Akyoldaş 2007 yılında ekranlarda büyük yankı uyandıran Kara Yılan dizisinin de yönetmeni. Dizinin ismi her ne kadar Evlilik Sözleşmesi olsa da değişme ihtimali var.

Evlilik Sözleşmesi Konusu

Kore uyarlaması olan dizide 7 yaşında kızına bakmakta zorlanan yoksul, dul bir kadın ile annesi hasta olan zengin bir iş adamının anlaşmalı evliliği konu ediniyor. Dizi Marriage Contract adlı Kore dizisinden uyarlanmış.
TRT 1 veya özel bir kanalın ekranlarında yakında yayınlanacak olan dizinin isminden anlaşılacağı üzere evlilik öncesi ve sonrası yaşananlar anlatılacak. Ancak net bir bilgi henüz yok.

ev

 

Evlilik Sözleşmesi Oyuncuları

Bu konu ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Yeni bilgiler geldikçe yazımız güncellenecektir.