İlk ve Son Oyuncuları ve Kadrosu

İlk ve Son Oyuncuları belli oldu. İlk ve Son dizisi oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci ve Salih Bademci yer alacak.  

OyuncuKarakterKarakter AçıklamasıGörsel
Özge Özpirinçci Deniz 
Salih Bademci Barış 
 Selin Yeninci   blank
Gülçin Kültürblank
Serkan Ercanblank
Şerif Erolblank
Sacide Taşanerblank
Ushan Çakırblank
Engin Alkan   blank
Ayta Sözerblank
Tayanç Ayaydınblank

Özge Özpirinçci  ve Salih Bademci İlk ve Son dizisinin başrolünde yer alacak. Yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstleneceği İlk ve Son dizisi Blue TV ekranlarında yayınlanacak. İlk sezonun 13 bölüm olarak planlanan İlk ve Son dizisinin yayın tarihi25 Ağustos 2021 olacak. İlk ve Son, 25 Ağustos’ta ilk 3 bölümü ile BluTV ekranlarında yer alacak. 

İlk ve Son dizisinin senaristi: İlk ve Son dizisinin senaristi Hakan Bonomo olacak. Ayrıca dizi de Deniz karakteri ile başrolde yer alacak Özge Özpirinçci İlk ve Son dizisinin ortak yapımcısı olacak

İlk ve Son Oyuncuları arasında Özge Özpirnççi ve Salih Bademci olacak

İlk ve Son Dizi Oyuncuları

Özge Özpirinçci

Son dönemde dijital projelere ağırlık veren Özge Özpirinçci 1 Nisan 1986 İstanbul doğumludur. 35 yaşında olan Özge Özpirinçci son olarak Bir Denizaltı Hikayesi isimli Netflix dizisinde yer almıştır. Sabancı Üniversitesinde Yönetim Bilimleri mezunudur. Özge Özpirinçci Kavak Yellerinde dizisi ile oyunculuğa başlasa da Özge Özpirinçci’nin, Aşk Yeniden ve Kadın dizileri ile tanınmıştır. Özge Özpirinçci 160 cm boyunda ve 51 kg ağırlığındadır. Burak Yamantürk ile sevgilidir.

Salih Bademci

Özge Özpirinçci ile İlk ve Son dizisinde başrolü paylaşacak Salih Bademci son olarak Netflix’in Klüp dizisinde yer almıştır. Salih Bademci 15 Ağustos 1984 İzmir doğumludur. 36 yaşında olan  Salih Bademci  asıl çıkışını İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Fikret Boran karakteri ile yaşamıştır. Salih Bademci İmer Özgün ile 2015 yılından beri evlidir.  Salih Bademci 1.79 metre boyunda ve 74 kilo ağırlığındadır.

Selin Yeninci

Selin Yeninci daha önce Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakteri ile yer almıştı. Şimdi de Blue TV’nin İlk ve Son dizisinde yer alacak. İlk olarak Rengarenk dizisinde Neşe karakteri ile yer alan Selin Yenince 1988 İstanbul doğumludur ve 33 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Bir dönem Avlu dizisinde de Merve karakterine hayat veren Selin Yenince 1,64 cm boyunda ve 54 kg ağırlığındadır. 

Gülçin Kültür

Kırmızı Oda dizisinde sekreter Tuna karakterine hayat veren Gülçin Kültür dizisi devam ederken İlk ve Son oyuncuları arasında da yer alacak. 10 ekim 1987 Kırklareli doğumlu olan Gülçin Şahin 33 yaşındadır. Gülperi dizisinde hayat verdiği Kader TAŞKIN karakteri ile  akıllara kazınan güzel oyuncu Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları mezunudur ve Gülçin Kültür Haydar Şahin ile evlidir. Gıda Mühendisliği Bölümü mezunu olan Gülçin Kültür ODTÜ’de öğretim elemanı olarak çalışırken tiyatroya merak salmış ve kariyer planı tamamen değişmiştir. 

Serkan Ercan

Son olarak Şafak Vakti filminde izlediğimiz Serkan Ercan 1975  Amasya doğumludur ve 51 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Serkan Ercan Şampiyon ve Kelebekler filminin yanı sıra Serçe Sarayı dizisinde de yer alan Serkan Ercan devlet tiyatroları oyuncusudur. 

Şerif Erol, Sacide Taşaner,  Ushan Çakır,  Engin Alkan, Tayanç Ayaydın, Ayta Sözer

blank  

İlk ve Son Oyuncuları ve Kadrosu (1 Yorum)