İlk ve Son Oyuncuları ve Kadrosu

İlk ve Son Oyuncuları belli oldu. İlk ve Son dizisi oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci ve Salih Bademci yer alacak.  

Oyuncu Karakter Karakter Açıklaması Görsel
Özge Özpirinçci     ozge ozpirincci
Salih Bademci     salih bademci
       
       

Özge Özpirinçci  ve Salih Bademci İlk ve Son dizisinin başrolünde yer alacak. Yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstleneceği İlk ve Son dizisi Blue TV ekranlarında yayınlanacak. İlk sezonun 13 bölüm olarak planlanan İlk ve Son dizisinin yayın tarihi temmuz 2021 olarak planlanıyor.

İlk ve Son dizisinin senaristi: İlk ve Son dizisinin senaristi Hakan Bonomo olacak. İlk ve Son Oyuncuları arasında Özge Özpirnççi ve Salih Bademci olacak

İlk ve Son Dizi Oyuncuları

Özge Özpirinçci

Son dönemde dijital projelere ağırlık veren Özge Özpirinçci 1 Nisan 1986 İstanbul doğumludur. 35 yaşında olan Özge Özpirinçci son olarak Bir Denizaltı Hikayesi isimli Netflix dizisinde yer almıştır. Sabancı Üniversitesinde Yönetim Bilimleri mezunudur. Özge Özpirinçci Kavak Yellerinde dizisi ile oyunculuğa başlasa da Özge Özpirinçci’nin, Aşk Yeniden ve Kadın dizileri ile tanınmıştır. Özge Özpirinçci 160 cm boyunda ve 51 kg ağırlığındadır. Burak Yamantürk ile sevgilidir.

Salih Bademci

Özge Özpirinçci ile İlk ve Son dizisinde başrolü paylaşacak Salih Bademci son olarak Netflix’in Klüp dizisinde yer almıştır. Salih Bademci 15 Ağustos 1984 İzmir doğumludur. 36 yaşında olan  Salih Bademci  asıl çıkışını İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Fikret Boran karakteri ile yaşamıştır. Salih Bademci İmer Özgün ile 2015 yılından beri evlidir.  Salih Bademci 1.79 metre boyunda ve 74 kilo ağırlığındadır.

İlk ve Son Oyuncuları belli oldukça sayfamıza eklenecek.

ilk ve son resimleri