Exatlon Challenge Yarışmacıları Kimler? Ne Zaman Başlayacak?

Exatlon Exatlon Challenge çok yakında Netflix internet platformunda izleyicisi karşısında olacak. Bir çok ülke için Acun Medya olarak Dominik’te kurduğu exatlon parkurunda Exatlon yarışması çeken Acun Medya şimdi de Türkiye Exatlon Exatlon Challenge yarışmasını çekecek. Türkiye’de çok tanınan Youtube fenomeni olan 18 yarışmacının yarışacağı Exatlon Challenge Türkiye yarışmasında iki de sunucu olacak.

Exatlon Challenge Türkiye yarışmasının ilk sunucusu Orkun Işıtmak olacak. Diğer sunucu ise yine çok sevilen Youtuber Oğuzhan Uğur olacak. Exatlon Challenge Türkiye Dominik’te çekilecek ve Exatlon yarışması için Dominikte 8 aylık çalışma sonunda 21 ayrı parkur oluşturuldu. Exatlon yarışmasında gece ve gündüz parkurları da olacak.

Exatlon Challenge Türkiye Konsepti ve Kuralları

Acun Medya ve ekibi bilinen Survivor’dan çok daha farklı bir konsept yapacak ve bu konsept de enerjik gençler tüm performanslarını oyunlarda sergileyecekler; aynı zamanda Exatlon Challenge Türkiye bir fiziksel yarışmanın yanı sıra bir reality show da olacak. Exatlon Challenge Türkiye de kazanan takımı ödül beklerken kaybeden takım ise ceza alacak.

18 yarışmacı ve sunucular bir evde kalacak ve neredeyse biri bizi gözetliyor evi gibi evin her bölgesinde kamera olacak. 18 yarışmacı ve iki sunucu adeta dakika dakika izlenebilecek.

Exatlon Challenge Türkiye Ne Zaman Başlayacak?

Exatlon Challenge Türkiye 3 temmuz 2020 de Netflix ekranlarında başlayacağı duyuruldu.

Exatlon Challenge Türkiye Sunucuları

Oğuzhan Uğur

29 Ocak 1984 Ankara doğumlu olan Oğuzhan Uğur çok yönlü bir kişiliktir. Şlk olarak Müzisyen kimliği ile tanınan Oğuzhan uğur sonrasında film yönetmeni ve senarist olarak da kendini ispat etmiştir. Oğuzhan Uğur son yollarda Youtuber olarak da Türkiye’de en çok tanınan ve en çok abonesi olan isimlerden biri olmuştur.

Üniversite öğrenciliği sırasında Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav ile birlikte çalışma fırsatı yakalayan Oğuzhan Uğur ufku geniş bir adamdır. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Oğuzhan Uğur Youtube da Budabi”, “Babala” ve “Onedio gibi kanalların sahibi ve içerik üreticisidir. İlk olarak Ağır abi isimli filmde senarist ve yönetmen olarak görev alan Oğuzhan Uğur Şükür isimli bir albümde çıkarmıştır. Murat Dalkılıç ile Mağlubiyet isimli bir şarkıda düet yapmışlar ve çok beğenilmiştir. Oğuzhan Uğur Exatlon Youtuber yarışmacısı 1

Orkun Işıtmak

Orkun Işıtmak Ocak 1996’da İzmir doğumludur. 2010 yılından beri Youtube’da video çeken ve Türkiye’nin en çok tanınan Youtuber’larından olan Orkun Işıtmak 2018 yılında İyi Oyun filminde de başrol de oynadı. İstanbul Üniversitesini mezunu olan Orkun Işıtmak Youtıube da 6 milyona yakın aboneye sahiptir. 2018 de düzenlenen 45. Altın Kelebek Ödüllerinde en iyi Youtuber ödülünü aldı. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi mezunu olan Orkun Işıtmak Üniversite okumak için İstanbul’a geldi ve Youtube başladı. 23 yaşında olan Orkun Işıtmak Acun Ilıcalı’ya yakınlığı ile bilenir. Orkun Işıtmak Exatlon Youtuber sunucusu

Exatlon Challenge Türkiye Yarışmacıları

Yapımcılığını Acun Medya – Acun Ilıcalı’nın üsteneceği, Orkun Işıtmak’ın sunuculuğunu üstleneceği, Oğuzhan Uğur’un Exatlon Face-Off bölümleriyle yer alacağı ve Doğan Kabak, Buse Plan, Barış Erdal, Burce Yağmur Karabal, Uras Benlioğlu, Aleyna Şen, Dilan Ay, Buğra Kazancı, Gözde Demiral, Hayrettin, Mendemur Lemur, Öykü Berkan, Furkan Kaya, Elanur Pat, Furkan Yaman Dilara Aydın gibi isimlerin yarışacağı program Netflix’te ekrana gelecek.

Exatlon Challenge Türkiye Tanıtım Fragmanı

 

Şuanda Acun Ilıcalı Exatlon Youtuber yarışmasında yarışacak 18 Youtuber’ı gizli tutuyor. Acun Ilıcalı Exatlon Youtuber’a katılacak tüm yarışmacılar ile toplantı yaptı ve Exatlon Youtuber yarışmacılarının enerjisine bayıldı.

Exatlon Youtuber’da Yer Alacağı Düşünülen Yarışmacılar

Bilal Hancı

Fatih Yasin

Atakan Özyurt

Berkcan Güven

Alper Rende

Meryem Can

Murat Engin Ekin

Halil Söyletmez

Uras Benlioğlu

Duygu Köseoğlu

Ekin Soyak

Ruhi Çenet

Danla Bilic

 

ancak şuanda Exatlon Youtuber yarışmasının yayın haklarını kimin alacağı belli değil. Kesin olarak bir televizyon kanalında yayınlanmayacak olan Exatlon Youtuber bir internet platformunda yayınlanacak