Ezgi DARGI Kimdir? Sosyetik Ev Kadınları

2002 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olmuştur. Sema BAYSAL ile İŞKOLİK programına konuk olarak ilk defa medyada yer almıştır.

Ezgi DARGI Ezgi Wedding & Event şirketinin sahibidir. Medya Ezgi Dargı’yı Businis Tv’de Murat Eskinazi ile Yaşamak Sanattır programına konuk olduktan sonra tanımıştır. Ezgi Dargı kendi işini anlatırken biz düğün planlayıcısıyız der. Ezgi DARGI Ezgi Wedding isimli şirket Ezgi Dargı tarafından 2006 da Bursa’da kurulmuştur. 9 yıl içinde çok büyüyen Ezgi DARGI Ezgi Wedding şirketi için İstanbul talepleri  oluşmuş ve Ezgi DARGI Ezgi Wedding şriketinin bir kolunu da 2015’de İstanbul’da açmıştır. Düğün işinin yanında parti organizasyonun de iş yapmaktadırlar. Ezgi DARGI Fotoğrafları 4

Sosyetik Ev Kadınları programında anlatıldığı gibi ev kadını değildir tam tersi Ezgi Dargı’nın eve girecek vakti yoktur. Sosyetik Ev Kadınları programından Ezgi Dargı daha fazla iş beklemektedir; zira sosyetenin düğünlerini ve organizasyonlarına taliptir. Sosyete girmesi de bu tarz düğünleri yapması ile olmuştur.

Sosyetik Ev Kadınları programında 5 kadın sosyete ve cemiyet yaşamını canlı canlı bizlere anlatacak ve izlettirecektir.

Ezgi DARGI Foto Galeri