Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar Devam Edecek mi? Neden Final Yaptı?

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar Devam Edecek mi ? ve Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar Neden Final Yaptı? soruları izleyicinin gündeminde ki sorulardan. Güzel sunucu Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar programı için final kararı verildi. Trt 1 İç Yapımların halkın alış veriş alışkanlıklarını düzenlemek için izleyicisi karşısına çıkarttığı Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar programının yeterli faydayı sağladığını düşünen Trt 1 yönetimi programı yayından kaldırdı.

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar Devam Edecek mi?

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar programı toplumsal ve ekonomik fayda sağlaması için Türkiye halkının karşısına çıkarılmaktaydı. TRT politikası gereği yayına alınmıştı. İlk günden beri beklenen reytingleri alamayan Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar programı içim final kararı verildi.

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar Neden Final Yaptı?

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar yarışmasının neden final yaptı belli oldu. Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar programı beklenen reytingleri alamadı. Yeteri kadar izlenemediği için Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar programı yayından kaldırıldı.

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar devam edecek mi sorusunun cevabı belli oldu devam etmeyecek.

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar programında amaç izleyicilerin alış veriş alışkanlıklarını düzenlemek gerekli olmadıkça alış veriş yapmamalarını teşvik etmekti; bu amaca da kısmen ulaşıldığı varsayıldı. Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar yarışması  yerine Trt 1 ekranlarında yeni bir program izleyicisi ile buluşturulacak.