Mahrem Dizisi Konusu Oyuncuları ve Karakterleri

15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan olayların anlatılacağı Mahrem dizisinde konu FETÖ Terör örgütünün hain yüzü olacak. Mahrem dizisi oyuncuları ise Melih Özkaya ve Emrah Akduman olacak.

Klark Medya’nın yapımcılığını üstleneceği Mahrem dizisi 14 Temmuz 2021 ve 15 Temmuz 2021 de 2  bölüm olarak izleyicisi karşısına çıkacak. Mahrem dizisinde özellikle tanık beyanları çok ön planda ttulacak ve 15 Temmuz öncesi Fetö üyeleri tarafından baskı ile ceza ile sindirilmeye çalışan asker ve öğrencilerin tanıklıkları ile ekranlarda olacak Mahrem dizisi çok konuşulacak işlerden.

0 bölümlük belgeselin ilk bölümü 14 Temmuz Çarşamba günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Çekimleri içinde İStanbul ve Ankara’nın da bulunduğu 4 ilde, 159 farklı mekânda gerçekleştirilen Mahrem belgeselinin yönetmenliği Hamit Çoşkun, yapımcılığını ise Halis Cahit Kurutlu üstleniyor. Genel koordinatör olarak Erkam Bülbül’ün yer aldığı Mahrem dizisinin senaryosunda Halis Cahit Kurutlu ve Gürkan Tanyaş’ın imzaları bulunuyor.

Mahrem Dizisi Konusu

Mahrem dizisinde FETÖ terör örgütünün kirli ve karanlık yapılanmasının, örgüt şemasının, TSK’ya sızma faaliyetleri anlatılacak. Dizi toplamda 2 bölüm olarak yayınlanacak. TRT 1’in iddialı dizileri arasında yer alması beklenen Mahrem dizisi de 15 Temmuz dizi olacak. Mahrem dizisinde askeri konular  ve darbe işlenecek.

Mahrem Dizisi Oyuncuları

Melih Özkaya

Emanet dizisinden tanıdığımız Melih Özkaya 1988 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi mezunudur. Çocukluk yıllarından itibaren spora olan düşkünlüğü onu çeşitli spor dallarına yönlendirdi. Profesyonel olarak 15 yıl boyunca voleybol oynadı. Birçok kulüpte forma giydi. 2011 yılında oyunculuk eğitimi alarak bu sektöre adım atmış oldu. İlk Oyunculuk deneyimini Yer Gök Aşk dizisinde yaşadı. Ardından 2020 yılında rol aldığı ve Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisinde Komiser Ali rolünde oynadı.

Emrah Akduman

Mahrem dizisi oyuncularından biri olacak olan Emrah Akduman Beni Bırakma dizisi ile tanınmıştır. Emrah Akduman 1982 Ankara doğumludur. 39 yaşında olan Emrah Akduman Sadri Alışık Akademi’de Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Keje, Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi dizilerinde yer alan yakışıklı oyuncu pop şarkısı da çıkarmıştır.

Birhan Tut

Birhan Tut 28 Ekim 1994 İstanbul doğumludur. Ankara Devlet Tiyatrosu oyunculuk eğitimi aldı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yer aldı. Adını Sen Koy da yer aldı.

blank

Yalgın Yeter

Daha önce Kağıttan Hayatlar filminde rol almıştır. blank

Faruk Pakiş

Faruk Pakiş sinema ve film oyuncusudur. İzmir 34 Buçuk Menajerlikte oyunculuk dersleri almıştır. Süleyman Demirel Üniversitesinde Kamu Yönetimi eğitimi almıştır. Uludağ Limonata Reklamında oynama başarısı gösteren Faruk Pakiş Geri Dönüşüm ve Zamansal Çelişki kısa filmlerinde de oynamıştır. Uygur Sanat Ti̇yatrosunda oyuncu olarak yer almaya devam etmektedir. blank

Asir Gündoğdublank

Ali Önerali öner oyuncudur

Mert Karabulut

Mert Karabulut 25 Ekim 1982 de Ankara da dünyaya gelmiştir ve ve 39 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Fen Edebiyat fakültesi Matematik bölümü mezunu olan Mert Karabulut Arka Sokaklar dizisi ile oyunculuğa başlasa da son dönemde Payitaht Abdülhamid, Kardeşim İçin, Bir Zamanlar Osmanlı, Çırağan Baskını ve Vuslat gibi dizilerde kendini gösterme fırsatı yakalamıştır.  Mert Karabulut en büyük şansı da Teşkilat dizisinde hayat vereceği Kemal karakteri ile yakalamıştır.  Mert Karabulut oyunculuk eğitimini Ankara Sanat Tiyatrosunda almıştır.

blank

Batuhan Sertblank

Mert Özbek mert özbek oyuncudur mahrem dizisinde yer almıştır.

Mahrem Tanıtım Fragmanı

Kod Adı Mahrem olarak açıklanan dizi için oyuncularla görüşmeler devam ediyor. Dizinin yeni sezonda TRT 1 ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Ancak isim konusunda net bir bilgi yok. Dizinin ismi aynı da kalabilir değişebilir de. Sezona bomba gibi dizilerle giren ve reyting rekorları kıran TRT 1 yeni projelerle dikkat çekmeye devam ediyor. Adında söz ettireceğe benzeyen yeni bir dizi için kollar sıvanmış durumda.