Kalp Yarası Müge Kimdir? Naz Sayıner’in Sevgilisi Kim?

Süreç Film sonunda yeni dizisi Kalp Yarası Müge kimdir sorusuna yanıt verdi. Güzel oyuncu Naz Sayıner Kalp Yarası dizisinde Müge Güvenci karakteri ile izleyicisi karşısına çıkmaya hak kazandı. Merve Çağıran, Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’in başrollerini paylaşacağı Kalp Yarası dizisinde Naz Sayıner kendini ispat etmek için önemli bir fırsat yakalayacak.

Naz Sayıner Kimdir?

2003 doğumlu olan Naz Sayıner 28 yaşının içindedir. Son olarak Kırmızı Oda dizisinde konuk olarak yer alan Naz Sayıner daha önce de Bir Deli Rüzgar dizisinde Zeliş karakterine hayat vererek dikkat çekmişti. Oyunculuktan önce reklam filmlerinde yer alarak deneyim kazanan Naz Sayıner Arçelik, Knor gibi markaların reklamlarında oynamıştır. Son dönemde Gecenin Kraliçesi ve Bana Sevmeyi Anlat gibi dizilerde de küçük rollerde yer alan Naz Sayıner Kalp Yarası dizisinde yeniden çıkış yakalamak itiyor.

naz sayiner resimleri 2021

Naz Sayıner’in Sevgilisi Kim?

Naz Sayıner’in sevgilisi yoktur. Naz Sayıner’in kalbi şuanda boştur. Sosyal medyada ise ilişkisi varsa bile paylaşmamaktadır.

Kalp Yarası Müge Kimdir?

Kalp Yarası Müge 20’li yaşların sonunda oldukça güzel ve akıllı bir kızdır. Sakin hayatı sevmeyen Müge sürekli hareketli bir yaşam ister.

Kalp Yarası dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Kalp Yarası Oyuncu

Kalp Yarası Müge Kimdir Müge 28 30 yaşlarında güzel bir kızdır.