Ferit Aktuğ Şans Kapıyı Çalınca’dan Neden Ayrıldı? Sunucu Neden Değişti?

28 temmuz 2020 de Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan Şans Kapıyı çalınca programında önemli bir değişikliğe gidildi. Şans Kapıyı Çalınca programında sunucu olarak yer alan ünlü oyuncu ve sunucu Ferit Aktuğ ile yollar ayrıldı. Ferit Aktuğ yerine Şans Kapıyı Çalınca programını ünlü şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ sunacak.

Bilindiği üzere Emre Altuğ geçen sezon Güldür Güldür Show programında yer almış ve izleyicileri gülmekten kırıp geçirmişti. Peki Şans Kapıyı Çalınca da neden sunucu değişikliği oldu?

Şans Kapıyı Çalınca Sunucusu Neden Değişti?

Şans Kapıyı Çalınca programında gerçekleşen sunucu değişikliğinin nedeni oyuncu Ferit Aktuğ’un yeni bir projesinin olması sebebi ile Şans Kapıyı Çalınca programından ayrılmak istemesi oldu.

Ferit Aktuğ her ne kadar sunuculuk yapmaktan da zevk alsa da onun için oyunculuk bir başka. Bu nedenle de Ferit Aktuğ kendisine gelen teklifi değerlendirdi ve Şans Kapıyı Çalınca programı yapımcıları ile konuştuğunda da olumlu cevap aldı. Şans Kapıyı Çalınca programının reytingleri düşük gidince yapımcı NTC Medya da Ferit Aktuğ yerine Emre Altuğ ile yola devam etme kararı aldı.

Ferit Aktuğ Şans Kapıyı Çalınca’dan Neden Ayrıldı?

Bir çok izleyici sosyal medyada Ferit aktuğ’un sunuculuğuna eleştiri yapmış bu durumda oyuncunun moralini bozmuştu. Ferit Aktuğ Şans Kapıyı Çalınca programının iyi gitmediğini gördü ne yazık ki program beklenen yüksek reytingleri alamadı bunun üzerine sezon boyunca işsiz kalmak istemeyen Ferit Aktuğ da bizce bu nedenle Şans Kapıyı Çalınca’dan ayrılma kararı aldı. Ferit Aktuğ önümüzde ki aylarda yeni bir dizi ile izleyicisi karşısında olacak.

Şans Kapıyı Çalınca Yeni Sunucusu Kimdir?

Şans Kapıyı Çalınca programının yeni sunucusu şarkıcı, oyuncu ve sunucu Emre Altuğ oldu. Bir çok izleyiyici Emre Altuğ için bir kaç hafta sonra bitecek program için kariyerini baltaladı yorumlarında bulundu ancak Emre Altuğ Şans Kapıyı Çalınca programının geleceğinden ümitli.

Emre Altuğ 1970 İstanbul doğumludur ve 50 yaşının içindedir. Emre Altuğ’un Çağla Şikel’den Kuzey ve Uzay adında iki çocuğu vardır. İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro mezunu olan deneyimli şarkıcı aslen Niğde’dir. Sezen Aksu ve Nilüfer gibi dev sanatçıların vokalistliğini yapmıştır. Haldun Dormen tiyatrosunda tiyatro eğitimine devam etmiş ve oyunlarda sahne almıştır. Son olarak 2010 da Elde Var Hayat ve 2014 yılında Otel Divane dizilerinde rol almıştır. Son dönemde ise 2018 yılı içinde Sevgili Komşum filminde yer almıştır.emre altug sans kapiyi calinca