Ah Kalbim

Ah Kalbim Final Mi Yapıyor? Ah Kalbim Neden Bitiyor Ah Kalbin Ne Zaman Bitecek
Ah Kalbim’in Final Yapacağı Haberi Doğru mu? Bir çok haber sitesinde ve sosyal medya paylaşımlarında Ah Kalbim dizisinin final yapacağı ile ilgili bilgiler Ah Kalbim izleyicisini üzdü. Peki gerçekten Ah..
Ah Kalbim 361. Bölüm Özeti 6 Ekim Fragmanı Pragya Kurtuldu
Ah Kalbim dizisinde Pragya CM’yi öldürmeyi reddetmişti. Pragya kızıyla tehdşt edilmesine rağmen Rohit ve ekibinin Praçi den habersiz olduklarını düşünür. Bu yüzden elektriklerin de kesilmesiyle CM yi öldürecekler yaygarası ile..
Ah Kalbim 360. Bölüm Özeti 5 Ekim Fragmanı Müjde Dişa Ortaya Çıktı
Ah Kalbim dizisinde Pragya zor anlar yaşıyordur. Dosya getirmek için geldiği yerde bir katil olması isteniyordur. Rohit denen adam CM’ yi kıskandığı için onu öldürmek istiyordur. (Herkes bu CM nin..
Ah Kalbim 359. Bölüm Özeti 29 Eylül Fragmanı Pragya Katil Mi Olacak
Ah Kalbim dizisinde Pragya, Riya nın isteği ile Abhi ye bakmaya gelmiştir. Pragya uyumakta olan Abhi nin yanına oturuyor. Abhi nin sırtı dönük olduğu için yüzü gözükmüyor. Pragya onun alnına..
Ah Kalbim 359. Bölüm Özeti 29 Eylül Fragmanı Riya Praçi’den Özür Diliyor
Ah Kalbim dizisinde döverse anam döver gerisi yalan döver hesabı Pragya Riya yı tokatlamıştır. Bunu Praçi için değil kendi iyiliği için yaptığını söyler. Benim için Praçi neyse sen de osun..
Ah Kalbim 358. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Riya’nın Hain Planı
Ah Kalbim dizisinde Abhi, Pragya nın evindeki hırsızı yakalamış ve polise teslim etmiş ancak Pragya yı görememiştir. Abhi arabasına binip giderken Pragya da evine geliyor. Kamptaki gençler bir oyun oynuyorlar...
Ah Kalbim 357. Bölüm Özeti 22 Eylül Fragmanı Bitecek Mi Bu Hasret
Ah Kalbim dizisinde Praçi, Şana ile Ranbir ve Aryan üniversite gezisine giden otobüse yetişememişlerdi. Ranbir hemen babasının jipini alır ve kampın yapılacağı alana doğru gider. Riya ve arkadaşları ise uzun..
Ah Kalbim 355. Bölüm Özeti 8 Eylül Fragmanı Bitsin Bu Hasret
Ah Kalbim dizisinde Abhi ve Pragya aya bakarak birbirlerini düşünüyorlar. Abhi Riya nın odasına gidiyor ve onu uyurken görüyor. Keşke annen ile kalsaydın diye düşünüyor. Onun kendisine sinir olduğunu biliyor..
Ah Kalbim 354. Bölüm Özeti 7 Eylül Fragmanı Abhi Riya’yı Tokatlar
Pragya derin düşünceler içindedir. Sarita Behen, onun yanına gelir ve Praçi nin artık çocuk olmadığını, ailesi ile ilgili gerçekleri söylemesini ister. Pragya aile meselelerine karışmamasını isteyerek evden dışarı çıkar. Dışarda..
Ah Kalbim 354. Bölüm Özeti 31 Ağustos Fragmanı Praçi Babasını Kurtarıyor
Ah Kalbim dizisinde Abhi ve Pragya 20 yıl aradan sonra yine bir araya geliyorlar. Bu sefer bir inşaatta buluştular. Abhi ona nasılsın diye sorar. Pragya iyi olduğunu söyler. Abhi kızını..