Sev Yeter

Sev Yeter Neden Final Yapıyor? Ne Zaman Final Yapacak? İşte Üzücü Haber
18 Haziran 2018 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan Kanal 7’nin Sev Yeter dizisinden izleyicisini üzen haber geldi. Medya ajansımıza Kanal 7 yönetiminden gelen kesin bilgiye göre Sev Yete dizisi 20..
Sev Yeter 284. Bölüm Özeti 23 Temmuz Fragmanı Vandu’yu Nidhi Öldürmüş
Sev Yeter dizisinde Raman’ın hiçbir şey söylememesi İşita yı harekete geçirir. İşita nın bu hamlesi kendi anne ve babası tarafından tepkiyle karşılanırken İşita Amma dan 2 gün süre ister. Bu..
Sev Yeter 283. Bölüm Özeti 22 Temmuz Fragmanı Vandu’yu Kim Öldürdü
Sev Yeter dizisinde Vandu nun ölmesi herkesi sarsmıştır. Onu öldüren arabanın Raman’ın olması işi iyice çıkmaza sokuyordur. Raman ise hiçbirşey söylemiyor adeta suçu kabulleniyordur. Başta Bhalla olmak üzere İşita da..
Sev Yeter 282. Bölüm Özeti 19 Temmuz Fragmanı Vandu Öldü Raman Suçlanıyor
Sev Yeter dizisinde Pihu, Gulabu tarafından kaçırılmak istenir. Gulabu Pihu yu bir sandalyede oturtur. Ona verdiği şey yüzünden Pihu yarı baygın şekildedir. Nidhi onları izliyordur. Aliya ve Adi Pihu yu..
Sev Yeter 281. Bölüm Özeti 18 Temmuz Fragmanı Gerçek Gulabu Ortaya Çıktı
Sev Yeter dizisinde İşita Holi bayramını da bahane ederek Nidhi için bir plan yapmıştır ve bu plandan aile üyelerine haber vererek onların da yardımlarını istemiştir. Holi Bayramı başlamış ve herkes..
Sev Yeter 280. Bölüm Özeti 17 Temmuz Fragmanı Mani Şagun Yakınlaşıyor
Sev Yeter dizisinde Nidhi nin oyunu ile Raman(Gulabu) Şagun’un evinden kovulmuştu. Gulabu bu iş nasıl oldu da beni buldu diye araştırma yapacağını söylerken arkasından Nidhi belirir. Nidhi neden böyle yaptın..
Sev Yeter 279. Bölüm Özeti 16 Temmuz Fragmanı Gulabu Evden Atılır
Sev Yeter dizisinde Nidhi, Gulabu nun gerçek kimliğini merak ediyordur. O yüzden eve polisler çağırtmış ve Gulabu nun çalışma iznini sorgulatmıştır. Raman Romi yi arayarak kendisine belge düzenlemesini istemektedir. İşita..
Sev Yeter 278. Bölüm Özeti 15 Temmuz Fragmanı Gulabu’nun Başı Büyük Belada
Sev Yeter dizisinde Nidhi polisi karşısında görünce şok oldu. Polis yukarı katta bir hırsızlık olayı için uyarmaya geldiklerini söyleyerek uyarır. İşita dekore edilmiş restoranı görünce çok şaşırır. Raman ondan gözlerini..
Sev Yeter 277. Bölüm Özeti 12 Temmuz Fragmanı 3 Kocalı Raman
Sev Yeter dizisinde Nidhi Mani nin evine de yerleşti ve bundan sonra intikam planlarını buradan yürütecektir. İlk olarak Şagun’u zehirlemeye kalkıyor. İşita Şagun’un zehirli tatlıyı yemesine engel olurken Nidhi bu..
Sev Yeter 276. Bölüm Özeti 11 Temmuz Fragmanı Nidhi Şagun’u Zehirlemeye Kalkıyor
Sev Yeter dizisinde Nidhi, intikamını almak için Mani nin evine kadar yerleşmiştir. Adi ve Aliya Şagun’un doğacak bebeği için ayin yapacaklardır. Bu ayine sadece kadınlar katılırken babası olarak Mani nin..