Fırat Altunmeşe Mucize Doktor’dan Neden Ayrıldı? Demir Geri Dönecek mi?

Mucize Doktor dizisinde şok bir ayrılık yaşandı. İlk sezona göre reytinglerinde büyük oranda düşüşler yaşanan Mucize Doktor  dizisinin içi de yavaş yavaş boşalıyor. Daha önce kadrodan Reha Özcan ve Seda Bakan, Korhan HERDURAN ve Ezgi Asaroğlu ayrılmış dizinin yapımcısı MF Yapım bu ayrılıklara her ne kadar senaryoyu gerekçe gösterse de gerçekte ayrılıkların sebebinin dizinin düşen gelirleri olduğu anlaşılmıştı. Şimdi de Mucize Doktor dizisinden dizide Demir karakteri ile yer alan Fırat Altunmeşe ayrılacak.

Demir Mucize Doktor’dan Neden Ayrıldı?

Mucize Doktor dizisinde Demir  karakteri ile yer alan genç oyuncu Fırat Altunmeşe söylenene göre kendi isteği ile oyunculuğa ara vermek istemiş. Yoğun set temposu nedeniyle çok yorulduğunu söyleyen Fırat Altunmeşe bir süre dinlenmek istiyormuş. Doğruyu söylemek gerekirse daha 31 yaşında, kariyerinin zirvesinde olan genç bir oyuncu ç0k iyi para kazandığı bir diziden kendi isteği ile ayrılmak istemez bu işin içinde bir iş var.

Fırat Altunmeşe Mucize Doktor’dan Neden Ayrıldı?

Fırat Altunmeşe Mucize Doktor dizisinden bence kendi isteği ile ayrılmadı; ancak kulislerde konuşulan bilgiye göre Fırat Altunmeşe çok yorulduğunu söyleyerek yapımcıdan affını istemiş. Bence bu ayrılığın sebebi maddi olabilir. Mucize Doktor dizisi geçen sezon 10 reyting alırken bu sezon 5, 6 reytinglerde geziyor. Bu da Fox TV’nin Mucize Doktor dizisine ayırdığı bütçenin yarı yarıya düşmesine sebep oldu. Bence MF  Yapım bu nedenle de senaryo da çok önemli yer kaplamayan ancak bölüm başı yüksek ücret alan oyuncular ile bu nedenle yollar ayrılıyor olabilir.

Demir Mucize Doktordan Neden Ayrildi

Mucize Doktor Demir Geri Dönecek mi?

Mucize Doktor dizisi senaryosunda Demir doktorluğu bırakarak senaryodan çıkarılacak. Bilindiği üzere Demir’e ölen babasından çok büyük bir şirket kalmıştı. Demir son 1 yıldır hem doktorluğu hem de patronluğu bir arada götürmekteydi. İlerleyen dönemde Mucize Doktor’un yeterli bütçesi olursa Fırat Altunmeşe ile yeniden anlaşabilir böylece de Demir tekrar Mucize Doktor’a dönmüş olur.

Belki de Mucize Doktor yapımcısı MF Yapım Fırat Altunmeşe’den bölüm başı ücetinde indirim istedi Fırat Altunmeşe indirim yapmadı bu yüzden de ayrılık yaşandı; tabi bu da bilinmez.