Kırmızı Kamyon Gönül Kimdir? Toprak Sağlam Hangi Dizilerde Oynadı

Yapımcılığını 10. Ev’in üstlendiği, Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü yaptığı, Osman Kaya’nın yönetmen koltuğunda yer aldığı dizi Kırmızı Kamyon için sona gelindi. 31 Mart akşamı seyircisiyle buluşacak olan iddialı dizide karakterler hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz.

Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Fatih Al, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Tuğçe Altuğ, Sümeyye Aydoğan, Toprak Sağlam, Efekan Can, Burak Berkay Akgül ve Timur Ölkebaş gibi isimlerin yer aldığı dizide Gönül karakterini Toprak Sağlam oynayacak. Toprak Sağlam son olarak Şeref Sözü dizisinde oynamıştı. Şimdi Toprak Sağlam ve oynayacağı Gönül karakteri ile ayrıntılarda..

Kırmızı Kamyon Gönül Kimdir?

Kırmızı Kamyon dizisinde Toprak Sağlam’ın oynayacağı Gönül karakteri; gençliğinde zengin bir koca bulup sefaletten kurtulma hayalleri kurmuş, ardından yolları Yavuz ile kesişmiş ve onunla evlenmiştir. Gönül Yavuz’un kendisini sevdiğini ve aşık olduğunu düşünse de Yavuz sadece ona sahip çıkmıştır. Ancak Gönül üniversite tahsili görmemesine rağmen kendisini geliştirmiştir. Yardımseverliliği ile etrafında saygıdeğer bir kadın olarak anılmaktadır. Oğluna oldukça düşkün olan Gönül’ün onunla ilgili bir de sırrı vardır.gonul

Toprak Sağlam Kimdir?

9 Ekim 1985 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinden birincilikle mezun olmuştur. 11 yıl boyunca halk dansları yapan oyuncu halen dansla uğraşmaktadır. Ayrıca gitar çalıp şarkı söyleyen Toprak Sağlam müzikle bağını devam ettirmektedir.

toprak

Toprak Sağlam Hangi Dizilerde Oynadı?

Kırmızı Kamyon dizisinde Gönül karakterini oynayacak olan Toprak Sağlam; Yerden Yüksek, Osmanlı Tokadı, Kara Ekmek, Bodrum Masalı, Mehmet Bir Cihan Fatihi, Güvercin ve Şeref Sözü gibi dizi ve filmlerde rol almıştır. Ayrıca çok sayıda tiyatro oyununda boy göstermiştir.

Toprak Sağlam Evli Mi?

Kırmızı Kamyon dizisinde Gönül karakterini oynayacak olan Toprak Sağlam genç olmasına rağmen sakin yaşantısı ile dikkat çekiyor. Aşk hayatı ile ilgili bir haber bulunmuyor.