Kırmızı Kamyon Zehra Kimdir? Tuğçe Altuğ Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı?

Bir itfaiye istasyonundaki itfaiyecilerin sevinçlerini, üzüntülerini, hayal kırıklıkların konu edinen ve Türkiye televizyonlarında ilk kez bu şekilde bir konuyla gündeme gelen iddialı dizide karakterler hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz.

Show Tv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan ve ilk bölümünden itibaren iddialı olduğunu gösteren dizide karakterler belli oldu. Kırmızı Kamyon dizisinde Zehra karakterini Tuğçe Altuğ oynayacak. Zehra karakteri ve Tuğçe Altuğ ile geniş bilgi yazımızda.

Kırımızı Kamyon Zehra Kimdir?

Zehra Cem ile büyük bir aşkla evlenmiştir. Cem’in kız kardeşinin ölümünden sonra küçük Ömrüm ailelerine katılır. Zehra Ömrüm’e kendi çocuğu gibi bağlanır. Ancak bu bağlılık Ömrüm’e zarar vermeye başlar. Ömrüm psikolojik olarak olumsuz etkilenirken Zehra Ömrüm’ü babasına vermemekte kararlıdır.tugce

Tuğçe Altuğ Kimdir?

Kırmızı Kamyon dizisinde Zehra karakterini oynayacak olan Tuğçe Altuğ 25 Nisan 1987 İstanbul doğumludur. 2010 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 2010 yılında tiyatro kariyerine başlayan Tuğçe Altuğ başarılarından dolayı bir çok ödüle layık görüldü.tugce1

Tuğçe Altuğ tiyatronun yanısıra bir çok dizide de rol almıştır. Küçük Sırlar, Sen de Gitme, Evlerden Biri, Uçurum, Yılanların Öcü oynadığı dizilerden bazılarıdır.

Tuğçe Altuğ Kaç Yaşında Evli Mi?

25 Nisan 1987 doğumlu olan Tuğçe Altuğ 34 yaşındadır. Tuğçe 2018 yılında yönetmen Tolga Karaçelik ile evlenmiştir.