Cahil Periler Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Cahil Periler Oyuncuları belli oldu. Disney Plus kanalı için hazırlanan Cahil Periler Oyuncular Burak Deniz ve Serra Yılmaz oldu.

Cahil Periler dizisi 2021 sezonunda İtalya’nın sevilen kanalı Disney Plus da izleyicisi ile buluşacak. Ünlü senarist ve yönetmen Ferzan Özpetek’in 2001 yılında ki dram filmi Cahil Periler’den aynı isim ile uyarlanacak Cahil Periler dizisi izleyiciyi 70’li yıllara götürecek. Cahil Periler  dizisinin İtalya’dan sonra Türkiye’de de yayınlanıp yayınlanmayacağı şuanda belli değil.

Disney Plus’ın lansman projesi olarak tanıtılacak olan Cahil Periler  dizisi özellikle güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekecek. Cahil Periler dizisinde Burak Deniz Asaf karakteri ile izleyicisi karşısında olacak. Cahil Periler Oyuncuları belli oldukça sayfamıza eklenecek

Cahil Periler Oyuncu Kadrosu

Burak Deniz (Asaf)

Şu aralar Maraşlı dizisi ile Türk izleyicisini ekranlara kilitlemeyi baran Burak Deniz 2021 yaz sezonunu da boş geçirmek istemiyor. Maraşlı dizisine verilecek arada Cahil Periler  dizisinin çekimleri için kamera karşısına geçecek Burak Deniz’ daha önce de Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisi için kamera karşısına geçmişti. Şubat 1991 de İzmit de doğan  Burak Deniz 30 yaşının içindedir. 18 Mart Üniversitesinde Sanat Tarihi  bölümü mezunu olan Burak Deniz daha önce Tatlı Küçük Yalancılar ve Aşk Laftan Anlamaz ve Bizim Hikaye gibi dizilerde başarıyı yakalamıştır. Burak Deniz oyuncu sevgilisi Büşra Develi ile mutlu bir aşk yaşamaktadır. Burak Deniz 1.85 metre boyunda, 75 kilo ağırlığındadır.

Asaf yakışıklı ve korkusuz bir fotoğrafçıdır. 8 bölümlük dizide 4. bölümden itibaren Burak Deniz Asaf karakterine hayat verecek. burak deniz

Serra Yılmaz (Asaf’ın Teyzesi)

Serra Yılmaz 13 Eylül 1954 İstanbul doğumludur ve 67 yaşının içindedir. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda çevirmen ve yönetmen de olan Serra Yılmaz son olarak İstanbul Kırmızısı filminde yer almıştı.Cahil Periler Oyuncuları belli oldu. Disney Plus kanalı için  Serra Yılmaz ile anlaşıldı.

Cahil Periler dizisi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklenecektir. Takipte kalın.