Baş Belası Dizi 2021 Oyuncuları Kadrosu Yapımcısı Yönetmeni Konusu

Baş Belası dizisi 20 Haziran Pazar 20.00’Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Yapımcılığını daha önce Lise Devriyesi, Ne Münasebet, Afili Aşk ve Gençliğim Eyvah gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen ARC Filmin yapımcılığını üstleneceği Baş Belası dizisi bir yaz dizisi olacak ve senaryosunu ise Orçun Oksar, Özel Çetinel ve Ramazan Demirli yazacak.

Baş Belası oyuncuları İrem Helvacıoğlu, Seçkin Özdemir, Neşe Baykent, Taner Rumeli Dilara Aksüyek, Buçe Buse Kahraman ve Yılmaz Kunt oldu.

Baş Belası Dizisi Yönetmeni: Baş Belası dizisinin yönetmeni Murat Onbul olacak.  Romantik komedi türünde olması beklenen Baş Belası dizisinin yayın tarihi haziran 2021 olarak planlanıyor.

Baş Belası Oyuncuları

İrem Helvacıoğlu (İpek Gümüşçü)

1990 yılında Almanya’da dünyaya gelen güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu 2021 de erken final yapan Seni Çok Bekledim dizisinden sonra 2021 yazında Baş Belası dizisinde de başrol de yer alacak. Sen Anlat Karadeniz dizisinde hayat verdiği Nefes karakteriyle tanınan güzel oyuncu aslen Ankaralıdır ve oyunculuk eğitimini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. Behçet Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin kızları ve son olarak No: 309 dizisinde rol aldı.

İpek hanımefendi, akıllı ve güzel bir kadın. Psikoloji mezunu; daha sonra yüksek lisansını da tamamlayan İpek tam işe başlayacakken Kadir ile tanışmış ve ona aşık olarak zengin bir hayat başlamış. Cemiyet hayatında sevilen bir sima olan İpek kocası kaçana kadar da zorluk görmemiş. Kocası kaçtıktan sonra polis merkezinde iletişim uzmanı olarak işe başlar ve duvarlarını yıkamadığı Şahin ile karşılaşır. 

irem helvacioglu

Seçkin Özdemir (Şahin Kara)

2020 de Kuruluş Osman dizisinde Flatyos ve Hizmetçiler dizisinde ise Yiğit karakteri ile yer alan Seçkin Özdemir Baş Belası isimli yaz dizisinde de başrolde yer alacak. Son dönemlerde dizisi tutturamaması ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Sevgili Geçmiş, Tehlikeli Karım ve Can Kırıkları gibi dizilerde de başarısız  olmuştu. Oyunculuktan önce radyo programcısı olarak görev alan yakışıklı oyuncu çok sevilince Müjdat Gezen Sanat Merkezinde ve Başkent İletişim Akademisinde ileri oyunculuk eğitimleri almıştır. Al Yazmalım dizisi ile oyunculuğa baş rolle giriş yapmış sonrasında ise Racon Ailem dizisinde yer almıştır. 1.80 boyunda ve 73 kilo ağırlığında olan Seçkin Özdemir bekardır. Sosyal medyada Sevda Erginci ile aşk yaşadığı yönünde söylentiler var.

Şahin bildiğinden şaşmayan; ters bir adam. Cinayet büro da polis komiseri. Kız kardeşi ve Şahin yetimhanede büyümüşler ikisi de polis olmuş; ancak bir şebeke kardeşini şehit etmiş. Şahin’in tek amacı o şebekeyi bulup çökertmek. Şahin tam şebeke ile ilgili bir iz bulunca karşısına psikolog İpek çıkıyor. İpek’in polis olmadığı için cinayet büroda olmasına bir anlam veremiyor.  

seckin ozdemir

Neşe Baykent (Perihan Aydoğan)

Son olarak Afili Aşk dizisinde Yelda Yiğiter karakteri ile yer alan Neşe Baykent daha önce de Kara Sevda dizisinde hayat verdiği Vildan karakteri ile tanımıştır. Neşe Baykent 2 Haziran 1975 İzmir doğumludur ve oyunculuk eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarında tamamlamıştır. Şahin Tepesi dizisi ile çıkış yakalayan Neşe Baykent 1,66 metre boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır.

Peri İpek’in annesi. Oldukça zarif ve alımlı bir kadın. Damadı Kadir’i pek sevmez ama torunu için Kadir’e katlanır. Kadir kaçarken Perihan’ı da tahtında eder zira Perihan’ın da paraları kaçarken götürür ve Perihan beş parasız kalır. Perihan kızı İpek’in emniyette çalışmasını da pek istemiyor. 

nese baykent

Taner Rumeli (Yener Yılmaz)

Taner Rumeli son olarak Onur karakteri ile Sol Yanım dizisinde yer almıştı. Daha önce de Afili Aşk dizisinde yer alan Taner Rumeli  8 Nisan 1985  de Ankara’da dünyaya gelmiştir. 36 yaşında olan Taner Rumeli İnadına Aşk dizisi ile tanınmıştır. Ceyda Aşık ile sevgili olan Taner Rumeli 1,85 metre boyunda ve 80 kg ağırlığındadır.

Cinayet Büroda yıllarca çalışmış; şimdilerde emniyet müdür yardımcısı. Dik başlı olduğu için ve söz dinlemediği için Şahin’e gıcık oluyor.

taner rumeli

Yılmaz Kunt (Doruk Akkaya)

19 Kasım 1994 Ankara doğumlu olan Yılmaz Kunt Atılım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. 2015 Best Of Turkey birincisi olan Yılmaz Kunt’ın Avrupa ve Dünya modellik yarışması birincisidir.  Sev Yeter dizisi ile oyunculuğa başlayan Yılmaz Kunt Bahtiyar Ölmez ve Afilli Aşk dizileri ile yükselişini sürdürmüştür.

Doruk cinayet büroda komiser yardımcısı. Zeki ve yakışıklı biri olan Doruk Şahin’in hep bir adım gerisinde kalıyor; ve kendine Şahin’i örnek alıyor. Ekip arkadaşı Neriman’a deliler gibi aşık ama bunu kendine bile itiraf edemiyor. 

yilmaz kunt

Buçe Buse Kahraman (Nermin Kuşçu)

Son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yer alan Buçe Buse KAHRAMAN 1996 da dünyaya gelmiştir ve 25 yaşındadır. 1,70 cm boyunda olan ve 54 kg olan Buçe Buse KAHRAMAN Dokuz Eylül Üniversitesinde tiyatro bölümü mezunudur. Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Lila karakter ile  tanıtmıştır.

Nermin de komiser yardımcısı. Erkeksi bir tipi olsa da yufka bir yüreği var. İpek’in ne kadar zeki olduğunu erken fark edenlerden biri. Nermin çalışkan ve soğukkanlı bir tip. Her zaman Şahin’i aşırılık yapmasın diye durdurmaya çalışıyor. Şahin’in arkasını topluyor. 

buce buse kahraman

Dilara Aksüyek (Nazlı Tüzün )

Son olarak Arıza dizisinde Avukat Füsun karakteri ile yer alan Dilara Aksüyek şimdi de Baş Belası dizisine Nazlı karakteri ile dahil oldu. 24 Temmuz 1987 İzmir de dünyaya gelen Dilara Aksüyek 34 yaşının içindedir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro eğitimi alan Dilara Akyürek son dönemde Muhteşem Yüzyıl Kösem, Adı Mutluluk, Kadim Dostum ve Merhamet dizileri de bulunmaktadır. 1.68 metre boyunda ve 58 kg olan Dilara Aksüyek İstanbullu Gelin dizisinin İpek’i olarak tanınır.

Nazlı İpek’in en yakın arkadaşı. Kocasının kendini aldattığını düşünen Nazlı oldukça bakımlı bir kadın. Dobra bir tip olan Nazlı oldukça da kıskanç. Nazlı sosyetenin tanınan simalarından biri. 

Dilara Aksuyek bas belasi dizisi

Mert Ali Yavuzcan (Birol Tüzün)

Mert Ali Yavuzcan  4 Nisan 1979 Almanya doğumludur ve 42 yaşının içindedir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümü mezunu olan Ali Mert Yavuzcan İstanbul Şehir Tiyatroları’nda oyunculuğa başlamıştır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk ve Çukur dizilerinde yer alan Mert Ali Yavuzcan 2017 de Yaz dizisi Dolunay ile büyük çıkış yakalamıştır.

Birol Nazlı’nın eşi. Bilgisayar mühendisi olan Birol büyük bir şirkette çalışıyor oldukça da varlıklı. İpek’in kocası Kadir’in de yakın arkadaşı. Birol Kadir’e çalışan bir kadının tuzağına düşüyor ve karısını aldatıyor.

Mert Ali Yavuzcan 2022

Bülent Düzgünoğlu (Mehmet Yağcı)

son olarak Alev Alev ve Şeref Sözü dizilerinde yer alan Bülent Düzgünoğlu 27 Mart 1973 Ankara doğumludur ve  48 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Bülent Düzgünoğlu Kiraz Mevsimi, Paramparça ve Adı Efsane dizilerinden sonra geçen yaz Her Yerde Sen isimli yaz dizilerinde yer almıştır.

Mehmet Şahin’in amiri. Yıllardır cinayet büroda görev yapıyor. Şahin’i hem koruyup kollayan Mehmet olmuş ama Mehmet’in de emekliliğine az kalmış. Şahin ve İpek’im keskin zekasını kullanarak cinayetleri çözmek isteyen Mehmet Şahin istemede de İpek’i Şahin’in yanına yerleştirir. 

Bulent Duzgunoglu bas belasi dizisi

Özgür Cem Tuğluk (Umut Ertek)

Sıfır Bir dizisinde hayat verdiği Cemo karakteri ile tanınan Özgür Cem Tuğluk Baş Belası oyuncuları arasında yer aldı. 4 mayıs 1992 doğumlu olan Özgür Cem Tuğluk Çukurova Üniversitesi mezunudur.

Umut’te ekipte yer alan komiser yardımcılarından biri. Cinayet büroda teknik işleri hallediyor. Bilgisayar ile arası çok iyi olan Umut karısından ço çekiniyor. Yeni evli ve karısı da hamile. Umut biraz da kılıbık.

Ozgur Cem Tugluk resimleri bas belasi dizisi

Ergül Miray Şahin (Betül Gülmez)

Son olarak Sol Yanım dizisinde Pınar karakteri ile yer alan Ergül Miray Şahin 1989 Bursa doğumludur ve 32 yaşının içindedir. Daha önce Vuslat ve Dengi Dengine dizilerinde yer almıştır.

Betül İpek’in evdeki yardımcısı. Evde Görkem ile ilgileniyor. Yetim bir kız olan Betül erkek kardeşini okutmak için çalışmaya başlamış. İpek işi aldıktan sonra Betül’ü aileden biri gibi görmüş ve ona ablalık yapmış. Betül iyi niyetli ve vefakar bir kız. 

Ergul Miray Sahin bas belasi dizisi

Gözde Kocaoğlu (Banu)

Gözde Kocaoğlu 3 Şubat 1986 İzmir doğumludur ve 35 yaşının içindedir. Dokuz Eylül Üniversitesinde oyunculuk eğitimi alan Gözde Kocaoğlu oyuncu Rıza Kocaoğlu’nun kardeşidir. Aşk Laftan Anlamaz dizisinde hayat verdiği Çağla karakteri ile kariyerine devam eden Gözde Kocaoğlu şimdi de Baş Belası oyuncularından biri olmuştur.

Banu; Kadir’in öldürdüğü kadın.  Aynı zamanda da Birol ile de ilişkisi vardı Banu’nun 

gozde kocaoglu bas belasi oyunculari

Eyüp Mert İlkıs (Görkem)

Görkem İpek’in oğlu. Zengin bir hayat sürse de hiç bir zaman şımarık olmamış Görkem. Babasını çok seven ve onunla vakit geçirmeyi çok seven Görkem babasının gitmesinden sonra zor zamanlar geçirir. bas belasi gorkem

Barış Yalçın (Kadir Gümüşçü)

Kadir İpek’in kocasıdır. 11 yıldır İpek ile mutlu bir evliliği olsa da Kadir İpek’i aldatmıştır. Pis işlere de karışan Kadir dahil olduğu şebekenin ortaya çıkmasından korktuğu için sevgilisi öldürür. Yıllardır İpek’e bile gerçek yüzünü göstermeyen Kadir bir hata ile hayatını yakar.  baris yalcin

Baş Belası Tanıtım Fragmanı

 

Baş Belası dizisinin şuanda oyuncu kadrosu belli olmadı. Baş Belası dizisi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil olursa sizlere bu sayfalardan bilgi vereceğiz. Yaz dizileri genelde genç oyuncu kadroları ile dikkat çekse de ARC Film yeni dizisi Baş Belası  için önemli bir bütçe ayırdı ve belki de yeni sezonda bile devam edebilecek bir proje hazırlıyor. Bu nedenle de Baş Belası  dizisinin cast çalışmaları çok detaylı şekilde oyuncular ve karakterler incelenerek seçiliyor. Baş Belası  dizisinde yer alması için bir çok oyuncuya teklif gitti. Bakalım hangi oyuncular senaryoyu okuyup Baş Belası dizisinde oynayacak.

Bas Belasi dizisi yonetmeni atv