Furkan Göksel Arka Sokaklar Neden Ayrıldı? Metin Neden Yok? İşte Cevabı

Furkan Göksel sosyal medyadan yaptığı açıklama ile 13 sezon zevk ile yer aldığı Arka Sokaklar dizisinden ayrıldığını duyurdu. İşte o duyuru:Furkan Göksel Arka Sokaklar ayrılma açıklaması

Türk izleyicisi Furkan Göksel’i adeta Arka Sokaklar’da büyüttü. Daha 12 yaşında Arka Sokaklar dizisi ile oyunculuğa başlayan Furkan Göksel 13 yıl Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban’ın büyük oğlu olarak yer aldı. Kah güldüren kah ağlatan Metin Çoban karakteri artık Arka Sokaklar kadrosunda yer almayacak.

Arka Sokaklar’dan 2019 2020 yeni sezonunda ayrılan ve diziye yeni gelen tüm oyuncu listesi için tıklayınız Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Furkan Göksel Arka Sokaklar Neden Ayrıldı?

Bir çok izleyici içinden bu çocuk zaten Arka Sokaklar’dan emekli olacaktı neden ayrıldı diye düşünebilir. Evet gerçekten Furkan Köksal’ı Arka Sokaklar emekli edebilir ancak belki de garanti üç lira kazanayım derken kazanılacak 100 liradan olunuyordur? Furkan Göksel Arka Sokaklar Neden Ayrıldı

Tamda Furkan Göksel’ın durumu da bu. Bir çok oyuncu 25 yaşında bölüm başı 100.000 TL gibi devasa ücretlere dizi çekerken ne yazık ki Furkan Göksel hak ettiği ücretin yarısını bile alamıyor; çünkü o bir yıldız değil; milyonlarca hayranı yok; Arka Sokaklar’da devam ettiği sürece Furkan Göksel sadece Metin Çoban olarak tanınacak ve ne bir adım ileri nede bir adım geri gidecek.

Oysa Furkan Göksel çok tanınan ve sevilen bir oyuncu. Arka Sokaklar’dan ayrıldıktan bir çok dizi onu kadrosunda görmek isteyecek; en azından kullanabileceği üç dört şansı olacak. Furkan Göksel bu şansları kullanamayıp yok olup gidebilir; ancak bunun için kazandıkları ile hayatını garantiye aldı zaten. Bence Furkan Göksel’in aldığı bir risk değil; 30 yaşından sonra kim ne yapsın Furkan Göksel’ı.

Furkan Göksel tam yaşında. Belki de yarın bir Söz dizisi de o çekecek ve bir Tolga Sarıtaş’ta o olacak kim bilir? İşte Furkan Göksel’in Arka Sokaklar dizisinden ayrılma hikayesinde bu var.

Keşke Furkan Göksel’i Arka Sokaklar da bir komiser görevi verilse her bölümde dakikalarca sahnesi olsa ama ne yazık ki giderek rolleri azalıyor; süresi dolayısıyla kazandığı para da azalan senaryo ile azalıyor.

Arka Sokaklar’da Metin Neden Yok?

Arka Sokaklar dizisinde Çoban ailesi dağılmaya devam ediyor; önce çoban ailesinin annesi Suat Çoban karakterine hayat veren Figen Evren diziden ayrılmıştı; sonrasında ise yine çoban ailesinden Şule Çoban’a hayat veren Manolya Azize Aşık  diziden ayrılmıştı. Şimdi de Metin Çoban Arka Sokaklar’dan ayrılmış oldu. Arka Sokaklar dizisinde Çoban ailesi bir sezonda iki evladını kaybetmesin diye diziden ayrılan Manolya Azize Aşık‘ın yerine dizi de Şula Çoban karakterine Ecem Öz hayat verecek.

Arka Sokaklar Metin Ölecek mi?

Arka Sokaklar dizisinden Furkan Göksel’in ayrılacağı kesinleşti ama bu ayrılığın nasıl olacağı konusunda bir bilgi gelmedi. Metin Çoban karakteri ölürse Hüsnü Çoban da çok büyük acı çeker; sonuçta evlat kaybı çok acı. Eğer Metin Çoban ölecek olsaydı bu sezon başına bırakılmaz sezon sonunda büyük bir reyting getiren olarak olarak değerlendirilirdi şaşalı cenazeler yapılırdı; bu nedenle ben Arka Sokaklar dizisinde Metin’in öleceğini değil eşi ile başka bir ile taşınma kararı alacağını düşünenlerdenim.Arka Sokaklar Metin Ölecek mi

Furkan Göksel Arka Sokaklar’dan Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

Furkan Göksel’in Arka Sokaklar’dan ayrılması çok sıcak bir gelişme şuanda ünlü oyuncunun hangi dizi de oynayacağı merak konusu ancak 2019 2020 yeni sezonunda bir dizi de yer alacağı yönünde tahminler var.

Arka Sokaklar 14. Sezon Tanıtımı