Nur Tuğba Algül Namlı Gel Konuşalım’dan Neden Ayrıldı? İşte Gerçek Nedeni!

Nur Tuğba Namlı 4. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanan Gel Konuşalım’dan ayrıldı. Açıklama resmi ağızlardan geldi. Tv8 yönetimi önce Gel Konuşalım yerine yaz aylarında yayında olan Gel Yazın Konuşalım için final kararı aldı; sonra da Gel Konuşalım’da görev değişikliği olduğunu açıkladı.

2018 2019 sezonunda Gel Konuşalım programında sunucu ve moderatör olarak yer alan Nur Tuğba Namlı ile yollarını ayırdıklarını açıkladı. Nur Tuğba Namlı’nın yerine ünlü oyuncu ve sunucu Seray Sever ile yola devam edilecek.

Gel Konuşalım’ın yeni sezona başlayacak 19 Ağustos Pazartesi günü canlı yayın konuğu Seda Sayan olacak. Yeni sezonda,programın başarılı ve genç magazin gazetecisi Posta gazetesi köşe yazarı Eylem İpek Şafak’ta olacak.

Bilindiği üzere Seray Sever Geli Yazın Konuşalı programında Hakan Hatipoğlu ile yaz sezonu boyunca başarılı işlere imza atmıştı. Acun Ilıcalı Türk halkının beğendiği ve taktir ettiği sunuculardan Seray Sever’i kaçırmak istemedi ve hemen Nur Tuğba Algül Namlı yerine Gel Konuşalım’a aldı.

Peki Nur Tuğba Algül Namlı Gel Konuşalım’dan Neden Ayrıldı?

Bilindiği üzere Nur Tuğba Alagül Namlı 2015 yılında Mustafa Namlı ile hayatlarını birleştirmiş ve mutlu bir evliliğe imza atmıştı. Ütopya programını sunduktan sonra ünlü olan Nur Tuğba Alagül Namlı 2019 yılında hamile kaldı. Yaz döneminde dinlenerek rahat bir hamilelik dönemi yaşayan Nur Tuğba Alagül Namlı 2019 2020 yeni sezonu içinde doğum yapacağı için Gel Konuşalım’da yer alamayacak.Nur Tuğba Algül Namlı Gel Konuşalım neden yok

Nur Tuğba Alagül Namlı Gel Konuşalım’a Geri Dönecek mi?

Sezon ortasında bir ayrılık yaşanmaması için Acun Medya’nın verdiği bu karar Nur Tuğba Alagül Namlı tarafından olumlu şekilde karşılandı. Bu durumda Nur Tuğba Alagül Namlı doğum yapana kadar biraz dinlenme fırsatı yakalayacak. Diğer taraftan Nur Tuğba Alagül Namlı’nın bebek dünyaya geldikten sonra en az bir yıl daha çalışmayacağı tahmin ediliyor; bu nedenle en az iki sezon Nur Tuğba Alagül Namlı’yı 2 sezon Tv8’de göremeyecek gibiyiz.

Bu nedenle Nur Tuğba Alagül Namlı için Gel Konuşalım’a doğumdan sonra dönecek diyemeyiz.

Nur Tuğba Alagül Namlı Kimdir?

15 Haziran 1983 de Mersin’de dünya gelen güzel ve yetenekli sunucu Balıkesir Üniversitesi’ mezunudur. Var Mısın Yok Musun yarışmasına katılarak Acun Ilıcalı ile tanışan Nur Tuğba Alagül Namlı sunucu olmaya karar verince önce Gülgün Feyman’dan sunuculuk dersleri aldı. İlk sunuculuk deneyimi ise SkyTürk kanalında gece haberlerinde oldu. Sonra Ntv’ye geçti. Daha sonra 2014 de Ütopya’yı sundu ve büyük bir çıkış yakaladı. Özellike NTV’De yaptığı hata sonrası işten atılan Nur Tuğba Algül Namlı adeta yeniden doğdu. Son olarak ise Survivor Panorama’da sunucu olarak görev aldı ve Gel Konuşalım’da yer aldı. Nur Tuğba Algül Namlı Gel Konuşalım ayrılığı

 

Yorum yaz

Nur Tuğba Algül Namlı Gel Konuşalım’dan Neden Ayrıldı? İşte Gerçek Nedeni! (2 Yorum)

  1. Oyunculuğdan Daha Önemlidi ANE Olmak Oyunculuğ Bir Gölgedi Ane Olmak İse Mükedes Hisdi Bütün Aneler Mükedes.