Furkan Oğulcan İLKER Kimdir?

Furkan Oğulcan İLKER Kimdir ?

1991 yılında dünyaya gözlerini açan Furkan Oğulcan İLKER atletik bir yapıya sahip bir gençtir. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Furkan Oğulcan İLKER  her ne kadar mühedis olsa da ekranlarda olmayı kafasına koymuştur. Ela  göz ve kumral saçlı olan Furkan Oğulcan İLKER 185  cm boy ve 77 kilo’dadır. Düzgün fiziği ile son yer alacağı Gülperi dizisinin yakışıklısı olacak ve dikkat çekecektir.

Furkan Oğulcan İLKER resimleri 1

Yüzme Fitnes Futbol masa tenisi gibi bir çok spor dalı ile uğraşmakta olan Furkan Oğulcan İLKER  Bahçeşehir Üniversitesi Enerji sistemleri mühendisliği  öğrencisidir. Hem %50 bursla okumakta hemde sanat faaliyetlerini yürütmektedir.

Furkan Oğulcan İLKER mühendislik eğitimi dışında oyunculuk eğitimi de almıştır. Kamera önü oyunculuğu ve sahne analizi gibi bir çok alanda oyunculuk eğitimi alan yakışıklı oyuncumuz Furkan Oğulcan İLKER 2015 yılında Evli Ve Öfkeli adlı dizide küçük bir rolde yer almıştır.

Furkan Oğulcan İLKER fotoğrafları 2

Socia Entertainment’in menajerliğinde çalışmalarını sürdürmektedir.  2014 yılında Furkan Oğulcan İLKER  O Ses Türkiye isimli ses yarışmasında Sen Gibi isimli parçayı seslendirmiştir.  Furkan Oğulcan İLKER iyi derece İngilizce konuşmaktadır.

Furkan Oğulcan İLKER’in Son Projesi Gülperi Dizis

 

i Oldu

TimsB yapımın hazırladığı Cem Karcı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu ve Gaziantep’te çekilecek Gülperi dizisinin en yakışıklı oyuncusu Furkan Oğulcan İLKER olacaktır. Show TV ekranlarında Nurgül Yeşilçay ile karşımıza çıkacak olan Furkan Oğulcan İLKER çok heyecanlıdır.

Furkan Oğulcan İLKER fotoğrafları 1

 

Gülperi dizisi aslında 1982 yılında yayınlanan Gülsüm Ana adlı filmden  esinlenerek izleyicisi karşısına çıkacak. Çocukları ile yalnız başına hayata tutunmaya çalışan azimli,çalışkan ve vefalı  bir annenin hikayesinin anlatılacağı Gülperi dizisi yoğun dram içerecek

Furkan Oğulcan İLKER resimleri 4

Gülperi dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

 

Etiketler