Gain Dizileri (Gainde Yayınlanacak Tüm Dizi ve Programlar)

İş kadını Gözde Akpınar’ın özgürlük platformu olarak tanımladığı ve 2021 de yayın hayatına başlayacak Gain Platformunda yayına girmesi için bir çok dizi ve program için çalışmalar sürüyor. 2021 de 10’dan fazla proje ile ekran karısında olması beklenen Gain’in platformunun ilk dizisi 10 Bin Adım olarak açıklanmıştı. Gain’de yayınlanacak ikinci dizi ise Terapist  dizisi olacak.

Gainde Yayınlanacak Tüm Diziler

  • 10 Bin Adım
  • Terapist
  • Mücbir Sebepler
  • Ex Aşkım

Gain Dizileri

10 Bin Adım

Oyuncu ve senarist Engin Günaydın’ın hem senaristliğini hem de başrol oyunculuğunu üstleneceği 10 Bin Adım dizisinin yapımcılığını Zamkinos Film üstlenecek. Devin Özgür Çınar ise 10 Bin Adım dizisinin kadın başrol oyuncusu olacak. Duygu Güzel Meriç’in yönetmen olarak yer alacağı 10 Bin Adım dizisinin şubat 2021 de yayına girmesi bekleniyor. Şimdilik tek sezon olarak planlanan On Bin Adım dizisi eğer beklenen izlenmeyi yakalarsa 2. sezonuyla da ekranlarda olacaktır. 10 bin adim dizisi Gain Dizileri

Terapist

Zeynep Çamcı, Çağdaş Onur Öztürk, Muhammet Uzuner  ve Murat Kılıç’ın başrollerinde yer alacağı Terapist dizisi Gain Medya’nın ikinci dizisi olacak. Feride filmi ile büyük beğeni toplayan Zeynep Çamcı’nın kadın başrol oyuncusu Çağdaş Onur Öztürk’ün de erkek başrol oyuncusu olacağı Terapist dizisinin mart 2021 de yayına girmesi bekleniyor. 10 bölüm ve 60 dakika olarak yayına girecek Terapist dizisi haftalık yayınlanacak.Terapist dizisi gain dizileri

Mücbir Sebepler

İnstagram da yayın hayatına başlayan Mucbir Sebepler programı 2021 Gain Medya platformunda yayın hayatına devam edecek. Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Mucbir Sebepler programında 31 aralık akşamı Mucbir Yılbaşı olarak yayın hayatına yıl başı akşamı başlayacak.

mucbir sebepler Gain medya

Ex Aşkım

Ex Aşkım dizisinin detayları belli olmasa da dizi 2020 yazında Gain ekranlarında olacak.

Gain Medya’nın On  Bin Adım ve Terapist dizisi haricinde hazırlıklarına devam ettiği iki dizisi daha var; amatör oyunculara da şans verecek olan Gain Medya tam bir özgür platform olacak ve komedi ve Standup programlarında platformda yer alması bekleniyor.

Yorum yaz