Gel Dese Aşk Neden Yayından Kaldırıldı? Neden Yok? Neden Final Yaptı?

Kara haber tez duyulurmuş derler; Gel Dese Aşk  dizisi için kara haber geldi. Atv’ye yakın kaynaklarımız Gel Dese Aşk  dizisi için final kararının yönetim kurulundan çıktığını açıkladı. Sete çıkmayı bekleyen Gel Dese Aşk  oyuncuları alınan final kararı sonrası çok üzüldü.

Gel Dese Aşk dizisi set ekibi yeni sezon çekimleri için temmuz ayında sete çıkmayı bekliyordu; ancak son anda gelen haber Gel Dese Aşk  dizisi oyuncuları kadar yapım ekibini de üzdü. Gel Dese Aşk dizisinin hazırda çekilmiş olan 5. bölümünün final bölümü olarak yayınlanması bekleniyor.

Gel Dese Aşk Neden Yok?

Gel Dese Aşk dizisi için 30 ağustos 2020 yeni sezon başlama tarihi olarak planlanıyordu; ancak Gel Dese Aşk dizisi için alınan final kararının ardından Gel Dese Aşk dizisi bir daha sete çıkmayacak ve final yaparak ekranlara veda edecek. Gel Dese Aşk dizisi final yaptığı için artık pazar akşamları yayında olamayacak.Gel Dese Aşk Neden Yayından Kaldırıldı

Gel Dese Aşk Neden Final Yaptı?

Gel Dese Aşk dizisinin final yapmasının ardında ne yazık ki dizinin aldığı düşük reytingler var. Atv yönetimi Gel Dese Aşk dizisine yeni sezonda da zaman tanımak istedi ancak dizinin reytinglerinin yükselmeyeceği tahmin edildiği için final kararının verildiği biliniyor; işin aslına bakacak olursak Atv yönetimi Gel Dese Aşk dizisini kafasında zaten bitirmişti. Gel Dese Aşk dizisinin sözleşmesi vardı; sözleşme de yer alan bölümler yayınlandıktan sonra yeni bölümler Atv tarafından satın alınmayacaktı. Bu durumda Gel Dese Aşk dizisi yeni sezon başlar başlamaz zaten final yapacaktı.

Gel Dese Aşk Neden Yayından Kaldırıldı?

Gel Dese Aşk dizisi yayından kaldırıldıktan sonra Maria İle Mustafa dizisi yayına alınacaktı; zaten dizinin çekimleri de ağustos ayında yapılacaktı; ancakMaria İle Mustafa dizisi beklenenden daha önce hazır olunca Atv yönetimi Maria İle Mustafa dizisi için treni kaçırmak istemedi. Tüm dizilerden en az 3 4 hafta sonra başlamak Maria İle Mustafa dizisi için dez avantaj olacaktı. Atv yönetimi de tahminimizce Maria İle Mustafa dizisine bu dez avantajı yaşatmamak için ücretini ödeyerek Gel Dese Aşk dizisini yayından kaldırdı; bakalım Atv çok güvendiği Maria İle Mustafa dizisinden beklediği karı elde edebilecek mi? En azından Gel Dese Aşk’tan ettiği zararı çıkartabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Gel Dese Aşk Neden Yayından Kaldırıldı? Neden Yok? Neden Final Yaptı? (1 Yorum)

  1. osman sınav ın dizileri sen anlat karadeniz ve gel dese aşk bu iki dizi zeki olan her insan bu dizileri izlemez osman sınav şiddet li dizileri sevmeye başladı en çokkkkkkkk kadınlar aldatılsın erkeklerden şiddet görsün artık başka diziler çekemez böyle dizi çekmeye baş vurdu
    elle tutulan hangi dizisi var
    2003 kurtlar vadisi ciddi bir şekilde şiddetsiz ahlaklı ir dizi çekmeyi denemeli