Gel Hemşerim Nasıl Başvuru Yapılır? Kimler Başvuru Yapabilir? Başvuru Formu

Gel Hemşerim yarışması 9 ağustos cuma günü Show Tv ekranlarında meraklıları karşısına çıkmaya hazırlanırken Gel Hemşerim  yarışmasının başvuru formu ve katılım şartları da belli oldu.

Gel Hemşerim Nasıl Başvuru Yapılır?

Türkiye’nin bir çok bölgesinden yapılacak yarışmacı seçimlerine iki şekilde başvuru yapılabiliyor.

  • WhatsApp Başvurusu için 0552 458 36 36 numaralı telefonu telefonunuza kaydedip başvuru yapmak istediğinizi belirten bir mesaj yollamanız gerekir. Daha sonra size WhatsApp  üzerinden gelen başvuru formunu doldurmanız başvuru yapmanız için yeterli.
  • Bilgisayar üzerinden başvuru ise Show TV’nin İnternet sitesinde ki başvurular kısmından gerçekleşiyor. Başvuru yapmak için tıklayınız Gel Hemşerim
  • Gel Hemşerim yarışması için Üsküdar da bulunan Pervasız Yapım merkezine de gidebilirsiniz. @gelhemserim/ ise Gel Hemşerim yarışmasının resmi İnstagram adresidir. 

Gel Hemşerim başvuru formunda  Adınız:  Soyadınız:  Doğum tarihiniz,  Cep Telefonu ve  E-Posta adresiniz  bilgilerinizin yanı sıra Eğitim Durumunuz  Mesleğiniz Medeni Durumunuz, Memleketiniz: ve  Yaşadığınız şehir gibi bilgilerde sorulmaktadır. Bu bilgilere kesinlikle doğru olarak cevap veriniz aksi taktirde seçilmeniz durumunda gerçek dışı beyan verdiğiniz tespit edilir ve başvurunuz geçersiz sayılır

Gel Hemşerim Nasıl Başvuru Yapılır 1

Başvuru formunda yer ala Çocuğunuz var mı?, Hobileriniz ve Fobileriniz, Karakterinizi bir kaç cümle ile anlatın,  Kendinizi en şanslı hissettiğiniz andan kısaca bahsediniz?  Şansa inanır mısınız?  Risk almayı sever misiniz? * Daha önce bir TV programında yer aldınız mı? * Büyük ödülü kazanırsanız nasıl değerlendireceksiniz? gibi sorular tüm yarışmaların başvuru formunda yer alan standart sorulardır; ancak sizi asıl Gel Hemşerim yarışmasına yarışmacı yapacak sorular ise

Gel Hemşerim’e Kimler Başvuru Yapabilir?

Şiveniz var mı? Yöresel bir tavrınız?, İnsanlar sizi neden sever?, Siz kendinizi neden seversiniz?, En son ne zaman birine yardım ettiniz? soruları olacaktır. Bu sorulara verilecek gerçek cevaplarınız yoksa boşuna başvuru yapmayın zira Gel Hemşerim yarışmasında bölgesinde popüler olan insanlar yarışmacı olarak seçilmek isteniyor. Yani Egelisiniz ama şiveniz yok o zaman bu yarışma da siz seçilmezsiniz. Eğer siz tam bölgenizin insanıysanız ve bölgenizde az çok bir popüler ve sevilirliğiniz varsa muhtemelen siz çok yakında Gel Hemşerim yarışmacısı olacaksınız.

Gel Hemşerim yarışmasında başvuru sınırlaması yoktur herkes başvuru yapabilir ancak istenen özellikleri olan insanlar yarışmacı olarak seçilir.

Gel Hemşerim Nerede Çekiliyor? İşte setin kurulduğu köyler: Detaylar için tıklayınız Gel Hemşerim

Gel Hemşerim Yarışması Formatı Kuralları

Gel Hemşerim yarışmasında önce bölgeler belirlenecek ve o bölgelerin ünlü simalarından bir jüri takımı kurulacak. Mesela Kayseri’li ünlü isimler. Cansu Tosun ve Ali İhsan Varol Kayserili olduğu bilinen ünlü simalar. Aynı zamanda bir de Kayseri’den başvuru yapan yarışmacı adaylarından bir takım kurulacak. Yarışmada Kayserili Ünlüler Kayserili Yarışmacıların yarışmadan para kazanması ve takımlarının kazanması için oyunlarda onlara yardım edecek. Gel Hemşerim yarışması Rüştü Onur Atilla’nın komik sunumuyla ve eğlenceği oyunları ile hem kazandıracak hemde eğlendirecek.

Gel Hemşerim Başvuru Formu Görseli 1

Gel Hemşerim Tanıtım Fragmanı

Etiketler