Gel Hemşerim Sunucusu Rüştü Onur Atilla Kimdir? Jürileri Kimler? Memleketi Nere?

Gel Hemşerim yarışması 9 ağustos cuma günü Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Türkiye’nin ilk hemşehri yarışması olacak olan Gel Hemşerim yarışması Rüştü Onur Atilla’nın sunumu ile ekranlarda olacak.

Rüştü Onur Atilla Güldür Güldür Show programı ile Türkiye’nin en çok sevdiği komedyenlerden biri olmayı başarmıştı. Şimdi de ilk defa sunucu olarak izleyicisi karşısına çıkacak olan Rüştü Onur Atilla’yı Güldür Güldür Show’u izleyenler İbrahim olarak tanır.

Rüştü Onur Atilla Kimdir?

Onur Atilla 18 Mayıs 1986 İstanbul doğumludur ve oyuncumuz Sinem Ayyıldız ile evlidir. Şuanda 43 yaşında olan Onur Atilla Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi Oyunculuk Bölümü mezunudur

Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesinde lise eğitimi alan Onur Atilla lise döneminde tiyatro yapmaya başladı. Onur Atilla son olarak Cici Babam ve Dedemin Fişi gibi sinema filmlerinde yer almıştır.

Tiyatro Kılıç ve Tiyatro Bahane de uzun yıllar çalışan Onur Atilla aslında ilk ekran deneyimini 2007 yapımuı Kavak Yelleri dizisi ile yaşamıştı; uzun yıllar ünlü olmak için mücadel etsede Bkm Film de yer alana kadar kendini göstermeyi başaramadı. Bkm Yapım’ın Güldür Güldür programı ile mülyonların sevgilisi olmayı başardı. Bir çok izleyiciye göre Türkiye’nin en komik adamlarında biridir Onur Atilla.Sağlam bir Galatasaray taraftarıdır

Gel Hemşerim Sunucusu Onur Atilla Nereli? Onur Atilla’nın Memleketi Nere

Onur Atilla İstanbulludur ve İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Gel Hemşerim Sunucusu Rüştü Onur Atilla Kaç Yaşında?

Gel Hemşerim Sunucusu Rüştü Onur Atilla 18 Mayıs 1986 doğumlu ve 33 yaşını doldurmuş ve 34 yaşının içindedir.

Gel Hemşerim Sunucusu Rüştü Onur Atilla’nın Eşi – Sevgilisi Kim?

Gel Hemşerim Sunucusu Rüştü Onur Atilla’nın eşi Sinem Ayyıldız’dır. 18.09.2014 tarihinde Onur Atilla Sinem Ayyıldız ile evlendi. Bu evlilikten bir çocukları vardır.

Gel Hemşerim Programı Kuralları Formatı

Gel Hemşerim programında Türkiye’nin 7 bölgesinden 14 güzel yürekli hemşeri jüri olacak. 7 bölgenin meşhurlarından kurulacak jüri’de Rizeli de olacak  Malatyalı da. Yozgatlı da olacak İstanbullu da. Bilecikli de olacak Düzceli de.  Sonrasında o bölgeden gelen yarışmacılar kendi bölgelerinin ünlülerinden de destek alarak hem yarışacak hemde eğlenerek para kazanacaklar. Bölgelerin ünlüleri de hemşehrilerine para kazandırmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Gel Hemşerim Jürileri  Hemşehrileri Kimler?

Gel Hemşerim yarışmasında her bölge için bölgenin kahramanlarından; sevilen isimlerinden ünlü bir jüri takımı kurulacak bu takım kendi hemşerilerine katkı sağlamak için yarışacaklar. Jüri de İstanbul, Malatya, Düzce, Rize, Yozgat, Bilecik, Üsküp, Kırşehir ve Ankara’nın da içinde bulunduğu 14 ilden 14 jüri olacak.

Gel Hemşerim Şahin (Üsküp)

Şahin bey Üsküp’ün sevilen isimlerinden

Gel Hemşerim Ferrah Naz (İstanbul)

renkli bir kişilik olan Ferrah Naz hanım İstanbul’dan geliyor.

Gel Hemşerim Gülsiye (Muğla)

Muğlalı Gülsiye hanım öz güveni yüksek bir kadın

Gel Hemşerim Ramazan (Kırşehir)

Gel Hemşerim Konca (Yozgat)

Gel Hemşerim Ali (Antalya)

antalya’dan gelen Ali bey Gel Hemşerim jürsinin deneyimli isimlerinden

Gel Hemşerim Ahmet(Tekirdağ)

Gel Hemşerim Osman(Rize)

Rizeli Osman Bey Gel Hemşerim’de en çok konuşan Jüri

Gel Hemşerim Salih (Malatya)

Gel Hemşerim 1. Tanıtım Fragmanı