Geleceğin Starı’nı Kim Kazanacak? Kazanan Star Tv’nin Hangi Dizisinde Oynayacak?

Geleceğin Starı yarışmasını kazanan iki isim belli oldu. Geleceğin Starı yarışmasının birincileri Fahriye Kesimal ve Gürberk Polat oldu.Fahriye Kesimal ve Gürberk Polat geleceğin starı birincieri

Geleceğin Starı yarışmasın bittikten sonra ise  Geleceğin Starları olan Fahriye Kesimal ve Gürberk Polat’a tebrik mesajları atıldıgeleceğin starı kim kazandı

Geleceğin Starı yarışması için erken son planlandı. Bilindiği üzere Geleceğin Starı yarışmasının başında 13 hafta sonunda birinci belli olacaktı ancak Geleceğin Starı yarışmasının ömrü 13 bölüm sürmedi; bu yüzden de yarışmanın başında 25 Filmin açıkladığı gibi bir final olmayacak.

Son gelen açıklamalara göre Geleceğin Starı yarışması toplamda 6 bölüm yayınlanacak ve 2 ağustos perşembe günü yayınlanacak bölümde ise final yapılacak. Geleceğin Starı 6. bölümde yarışmacıların tamamına yakını elenecek sadece jüri ve seyircinin belirlediği son 4 kişi finale kalacak.

Geleceğin Starı 6. bölümün sonunda ne yazık ki bu dört kişiden hangisinin birinci olduğu açıklanmayacak; muhtemelen Geleceğin Starı yarışması bittikten sonra birinciler belli olacak. Bize gelen bilgiye göre Geleceğin Starı yarışmasında son dört kişi arasından kazanan iki kişi Star Tv internet sitesine eklenecek bir anketin izleyici tarafından oylanması ile belli olacak. Böylece Star Tv Geleceğin Starı yarışmasından edemediği karı internet sitesine çektiği izleyici ve reklamlar ile kar edecek. geleceğin Starı şampiyonu kim

Geleceğin Starı yarışmasında finale dört kişi kalacak ve bu iki kız iki erkekten oylamada en yüksek oyu alan ikisi geleceğin starı seçilecek ve Star Tv’nin bir dizisinde rol alma şansı yakalayacak.

Geleceğin Starı’nı Kazanan Star Tv’nin Hangi Dizisinde Oynayacak?

Geleceğin Starı yarışmasını kazanan bir erkek ve bir kadın yarışmacının oynayacağı dizi şuanda belli olmadı ancak liste de çok önemli diziler var. Star Tv’nin 2018 2019 yeni sezonunda yayınlanacak dizilerinden birinde rol alacak bu iki şampiyon Star Tv’nin Nefes Nefese dizisinde veya Gülperi Dizisinde yer alacaktır; eğer Star Tv’ye dizi çekecek yapımcıların şampiyonları beğenmesi durumunda daha kadrosu oluşmamış bir dizi de çok önemli bir rol de verebilir. Bunu tabi ki zaman gösterecek; ancaj Gülperi veya Nefes Nefese dizisinde yer alırlarsa çok önemli bir rolde yer alamazlar.

Tabi ki hangi dizide rol alacakları kadar rol aldıkları dizi de başarı gösterip gösteremeyecekleri de çok önemli; ben Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak gibi isimlerin seçtiği yarışmacıların başarılı olacağını düşünüyorum; zaten ankette de büyük destek gelirse bu da izleyicinin bu oyuncuları sevdiği ve desteklediği anlamına gelir.

Etiketler

Geleceğin Starı’nı Kim Kazanacak? Kazanan Star Tv’nin Hangi Dizisinde Oynayacak? (2 Yorum)

  1. fahriye en iyisiydi.lakin hamdi en iyi erkek oyuncuydu onu elemekle çok kötü bir şey yaptılar.hani hamdiyi elediler neden gürberki seçiyordular?keşke gülhan tekinin ekibındeki yiğiti seçseydiler.