Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D ekranlarının sevilen yıldızı Gelinim Mutfakta 22 mayıs 2020 de 2. sezon sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Gelinim Mutfakta programı 530. bölümü ile 9 günlük Ramazan Bayramı tatili öncesi yani sokağa çıkma yasağı öncesi sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

Gelinim Mutfakta Kim Şampiyon Oldu? Gelinim Mutfakta Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta programının 2. sezonuna bu zamana kadar 90 bileziğe ulaşıp  en çok bileziği alan yarışmacı olan Elif Akçam damga vurdu. Bu sezon Gelinim Mutfakta’da uzun zamandır Best Of yapılıyor ve eski sevilen elenmiş isimler yarışmaya devam ediliyordu. Elif Akçam ve kaynanası Çiğdem Akçam adeta Kanal D’den bir servet kazandılar. Gelinim Mutfakta yarışmasından bu zamana kadar Alif ve Çiğdem akçam 500.000 TL’lik ödül kazandılar ve Gelinim Mutfakta’da sona gelindi. Peki Gelinim Mutfakta yeni sezona ne zaman başlayacak.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Gelinim Mutfakta programının 3. yeni sezona yaklaşık 2.5 aylık bir aranın ardında 24 ağustos 2020 pazartesi günü başlayacak. Gelinim Mutfakta programının 531. bölümü yeni sezonda yayınlanacak.

Gelinim Mutfakta yarışması geçen sezon olduğu gibi bu sezonda mayıs ayında ekranlara sezon finali yaparak veda etti. Geçen sezon Gelinim Mutfakta yarışması 19 Ağustos 2019 da sezona başlamıştı. Bu sezon yazın da ekranların boş olmasından dolayı Gelinim Mutfakta sezona biraz daha erken başlayacak. Tabi zamanı gelmeden kesin bir tarih vermek zor olsa da şuanda Gelinim Mutfakta’nın yeni sezona başlama tarihi yani 531. bölümün yayınlanma tarihi 3 ağustos 2020 olarak ön görülüyor.

Gelinim Mutfakta programı sezon finaline giderken çok ilginç bir bilgi de izleyici ile paylaşıldı. 2018 de Gelinim Mutfakta programını sunması için yapımcı Fatih Ürek’ten önce Seda Akgül’e teklif götürmüş ancak o dönem Tv8 ile çalışmaya başlayan Seda Akgül gelen teklifi reddetmiş.

Gelinim Mutfakta Ne Zaman Sezon Finali Yapacak

Gelinim Mutfakta programı 22 mayıs 2020 cuma günü yayınlanacak 530. bölümü ile sezon finali yapacak. Gelinin Mutfakta sezon finali yaptığı için 25 mayıs 2020 de yayında olamayacak.gelinim mutfakta yeni sezon 531. bölüm resimleri elif akçam gelinim mutfakta birincisi kaç altın aldı