Aşk Bir Rüya 113. Bölüm Özeti 12 Haziran Tapki Kaybetti Evi Terk Etmek Zorundalar

Aşk Bir Rüya dizisinde kimin evde kalacağına dair bir yarışma yapılacaktır. Yarışma için açık alandaki tapınak seçilir. İlk yarışma yumurta taşıma yarışması. Tapki Kosi’nin hileli kaşık vereceğini duyunca kendi kaşığını almaya gider. Bunun için Bihan’ın motorunu alır. Pandey ailesi onun yarışmaya yetişemeyeceğini düşünerek endişelenirken Tapki elinde kaşıkla gelir. Yarışmaya Kosi takımından Sankara, Pandey tarafından da Tapki katılır. Aşk Bir Rüya 12 Haziran Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 113. Bölüm Özeti

Yarışma devam ederken Kosi her türlü pisliği ve hileyi yapar. Ancak Tapki yarışmayı birinci olarak tamamlar. Bihan’ın Tapki’ye gitmesini Kosi engeller. Pandey ailesi 1-0 öne geçmiştir. İkinci tur dans yarışması şeklinde olacaktır. Ancak hava bir anda bozulur. Yarışmanın ertesi gün yapılmasına karar verilir. Eve geldiklerinde Naman Kosi’yi sakinleştirmeye çalışır. Kosi Tapki’yi uzaklaştırırlarsa Bihan’a istediklerini yaptıracaklarını söyler. Tapki bunu duyar ve şüphelerinde haklı olduğunu düşünür.

Tapki Preti ve Suman’ı çalıştırırken zorlanır ve lavaboya gideceğini söyler. Tapki’nin gitmesinin ardından Vasu Tapki ile Bihan’ı birleştirmek zorundayız diyerek kızlardan daha fazla gayret göstermelerini ister. Preti ve Suman daha çok çalışacaklarını belirtir. Kosi ve ekibi de dandiya çalışırlar. Kosi Sankara’dan dans etmesini ister ve kendileri de dinlenmek için otururlar. Bu sırada Tapki gelir ve onları dans ederken görür. 11 59

Sankara’nın eli dandiya çubuğundan incinince Bihan ondan özür diler ve eline bakar. Bihan ve Sankara Tapki’nin baktığını görürler. Bihan elini çekerken Sankara ve Kosi gülümsüyor. Jaiswal ve Pandey aileleri arasındaki dans yarışması için start verilir. İlk olarak Kosi ve ailesi dansa başlar. Ancak Tapki ve ekibinin yarışacakları dans müziğini kullanırlar. Vasu aynı dans ve müzikle yarışırlarsa diskalifiye olacaklarını belirtir. Kosi’den hesap sorar. Kosi bunun için çok çalıştıklarını söyleyerek dalga geçer.22 58

Tapki şimdi Bihan için içimizden geldiği gibi dans edeceğiz diyerek ailesiyle birlikte dansa başlar. Tüm enerjilerini dansa veren Pandey ailesi oldukça başarılı olurlar. Naman Kosi’den çantaları hazırlamasını ister. Müziklerini çaldığın halde adamlar yine kazanacaklar der. Kosi ben bitti demeden bir şey bitmez diyerek yerdeki parkelerle oynadığını söyler. Az sonra Asvin ve Preti düşerler. Jüri heyeti Pandey ailesinin çok güzel oynadıklarını ancak yarışmayı tamamlayamadıkları için Kois ekibinin kazandığını açıklar.

Kosi ve Naman Tapki’yi tekmelemek ve ardından Bihan’ın böbreğini John’a vermek hakkında konuşurlar. Kosi Bihan’ın ölmesinin umrunda olmadığını söylerken Tapki gelir ve yemeğin hazır olduğunu söyler. Kosi ve Naman giderken Tapki daha önce yerleştirdiği kameradaki çipi çıkarır. Bilgisayara takar ve gerçeği görmek üzereyken elektrikler gider. Tapki güç kaynağına giderken Kosi çipi alır. Tapki geri döndüğünde çipin kaybolduğunu görür ve şüphelerinde haklı olduğunu söyler.

33 58

Sankara Preti’nin verdiği telefonla Bihan’ın fotoğraflarını çekmiştir. Bihan’ın resmi karşısına geçip sindor sürmeye çalışırken Tapki onu durdurur. Bihan’ın kendi kocası olduğunu söyler. Sankara Bihan benim de kocam deyince Tapki şok olur. Tapki Sankara ile bu konuda tartışınca Sankara Kosi’nin haklı olduğunu ve bundan sonra düşmanı olacağını söyler.44 46

Tapki Bihan’ın yanına gider ve Sankara’nın onu kocası olarak gördüğünü söyler. Bihan sinirlenir ve zavallı Sankara’ya ifitira atmaya utanmıyor musun diye onu azarlar. Üçüncü tur yarışması Pndey ve Kosi aileleri arasında başlar. Bu turda da Kosi’nin inanılmaz hileleri ile Pandey ailesi kaybeder. Bihan bu duruma hiç sevinmese de olan olmuştur. Tapki ve ailesi evi terk edecektir. Kosi kupayı alırken mutludur. Aşk Bir Rüya 12 Haziran Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 113. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 113. Bölüm Özeti 12 Haziran Tapki Kaybetti Evi Terk Etmek Zorundalar (2 Yorum)