Gençliğim Eyvah Azra Kimdir? Yaşı Boyu Kilosu?

Gençliğim Eyvah dizisi haziran ayında Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. 2020 yazına damga vurmaya hazırlanan Gençliğim Eyvah dizisinin kadın başrol oyuncusu Elif Doğan oldu. Elif Doğan Gençliğim Eyvah dizisinde Azra karakteri ile karşımızda olacak. Çukur’un Hale’si ve Aşk Laftan Anlamaz’ın Suna’sı olarak tanınan Elif Doğan’ı bir çok izleyici de yeni tanıyacak.

Gençliğim Eyvah Azra Kimdir?

Gençliğim Eyvah dizisinde Azra’nın kim olduğu belli oldu. Elif Doğan’ın hayat vereceği Azra karakteri Kebapçı Zekeriya’nın güzeller güzeli kızıdır. 23 yaşında olan Azra Ahmet ile ilişkisini bitirdikten sonra tam özgürüm derken bu sefer de karşısına Zola çıkacak.

Çocukluk aşkı Ahmet’in kendisini aldattığını düşünen Azra Ahmet’ten intikam almak içim mahalleye yeni gelen ve kendisine ilgi duyan Zola’ya yaklaşır; ancak Zola le Ahmet’in kardeş çıkması işleri daha da karıştırır.

Azra hayata karşı hırslı olmasa da istediklerini elde edebilen bir kız. Babasına büyük bir saygı duyan Azra; babasını asla üzmek istemiyor ama hayat da onu bol bol babası ile sınıyor ve sürekli seçimleri onu babası ile karşı karşıya bırakıyor. Rakip aile Asmalı’ların iki oğlu da Azra’ya aşık.

Azra güzel oldu kadar cesur ve de akıllı bir kızdır. Babası Zekeriya’nın göz bebeği olan Azra Ahmet’e çocukluktan aşıktır ama Ahmet’in kendisini aldattığına şahit olunca dayanamaz ve Ahmet’ten ayrılmak ister. Ahmet’in ise Azra’yı bırakmaya ve başkasına kaptırmaya hiç niyeti yoktur. Zola ise babasını aramaya Arnavutköye gelir. Zola ilk görüşte Azra’ya aşık olur. Azra ve Zola arasında ise büyük bir çekişme başlar. Azra’nın kalbi uzun zamandır Ahmet için atsa da artık o kalbin atmak için başka bir sebebi vardır; Zola.

Gençliğim Eyvah Azra yaşı boyu kilosu resimleri

Gençliğim Eyvah Azra’nın Boyu?

Gençliğim Eyvah Azra’nın boyu 1.62 metredir.

Gençliğim Eyvah Azra’nın Kilosu?

Gençliğim Eyvah dizisinde Azra’nın yani Elif Doğan’ın kilosu 53’tür

Gençliğim Eyvah Azra Kaç Yaşında?

Gençliğim Eyvah dizisinde Azra 23 yaşında üniversite eğitimi alan bir kızdır. Gençliğim Eyvah dizisinde Azra olarak karşımıza çıkan Elif Doğan’ın yaşı ise 25’tir. Elif Doğan 6 Eylül 1994 İstanbul doğumludur ve başak burcudur.

Gençliğim Eyvah  dizisinde yer alan tüm karakterler ve oyuncular için tıklayınız Gençliğim Eyvah Oyuncuları

 

Elif Doğan Kimdir?

Elif Doğan 6 Eylül 1994’te dünyaya gelen sinema ve dizi oyuncusudur. Yasemin Özbudun ajans ile çalışan Elif Doğan son olarak Zengin ve Yoksul dizisinde Aleyna karakteri ile yer almış ancak dizisi tutmamıştı. 2016 da Kayıp İnci filmi ile oyunculuğa başlayan Elif Doğan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde hayat verdiği Suna karakteri ile sevilse de asıl çıkışı Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde hayat verdiği Zeynep karakteri ile olmuştur. 2018 de Çukur dizisinde Hale karakteri ile yer alan güzel oyuncu 2018 de ise Darısı Başımıza dizisi ile ilk başrol deneyimini yaşamıştır.

Gençliğim Eyvah Azra’nın Gerçek Sevgilisi Kim?

Gençliğim Eyvah dizisinde Azra karkaterine hayat veren oyuncu Elif Doğan’ın gerçek hayatta bir sevgilisi yoktur; ancak Gençliğim Eyvah Azra resimleriGençliğim Eyvah dizisinde Ahmet ve Zola Azra ile sevgili olmaya çalışacaklardır.

 

Yorum yaz