Seni Buldum Ya Filmi Oyuncuları Kadrosu

Atlantik Film’den Ömer Atay’ın yapımcılığını üstlendiği Seni Buldum Ya filmi 2020 sonunda izleyicisi karşısında olacak. Reha Erdem’in yönetmen koltuğunda oturacağı Seni Buldum Ya filmi online bir platform için çekilecek ve sinemada ve televizyonda gösterime giremeyecek

Seni Buldum Ya Oyuncuları:

  1. Ezgi Mola
  2. Serkan Keskin
  3. Tansu Biçer
  4. Nihal Yalçın
  5. Bülent Emin Yarar
  6. Ecem Uzun 
  7. Tilbe Saran
  8. Esra Bezen Bilgin
  9. Taner Birsel 

Seni Buldum Ya Oyuncu Kadrosu

Ezgi Mola

Ezgi Mola 29 Mart 1983 İstanbul doğumludur. Özellikle sinema filmleri çok sevilen Ezgi Mola Aynı Zamanda tiyatroda yapmaktadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk dersleri alan Ezgi Mola Organize İşler ile oyunculuğa başlasa da son olarak Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminde de yer almıştır. Yine 2020 de Jet Sosyete dizisinde de yer alan Ezgi Mola Kocan Kadar Konuş ve Maide’nin Altın Günü filmleri ile çok sevilmiştir.

ezgi mola Seni Buldum Ya Oyuncusu

Serkan Keskin

1977 İzmit doğumlu olan Serkan Keskin 43 yaşındadır. Semaver Kumpanya Tiyatro grubu ile oyunculuğa başlayan deneyimli oyuncu 2018 de yayınlanan Ağlat Ağacı filmi ile kariyer zirvesini görmüştür. Serkan Keskin Öğretmen dizisi kadrosunda yer almaya devam ederken 2020 yazında Seni Buldun Ya filminde de yer alacak. Bir Aile Hikayesi dizisi ile ekranlara geri dönen Serkan Keskin asıl ününü ise Leyla ile Mecnun ve  Bende Özledim dizisi ile kazanmıştı.tansu biçer Seni Buldum Ya Oyuncusu

Tansu Biçer

Çukur’un Yücel’i olarak tanınan Tansu Biçer 1978 yılında Ankara dünyaya gelmiştir. Eski Şehir Anadolu Üniversitesi oyunculuk eğitimi alan Tansu Biçer Ufak Tefek Cinayetler dizisinde hayat verdiği Baş komiser Kemal rolü ile büyük çıkış yakalamıştır.  Yer aldığı önemli projeler arasında Ölene Kadar dizisinde de vardır.

serkan keskin Seni Buldum Ya Oyuncusu

Nihal Yalçın

29 Mart 1981 de İstanbul dünyaya gelen Nihal Yalçın İstanbul Üniversitesinde oyunculuk bölümü mezunudur. Aslen Tunceli Dersim’li olan güzel oyuncu Netflix’in Fatma dizisinde kadın başrol olarak yer alacaktır. Nihal Yalçın İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Güneş karakteri ile sevilmiştir. Daha önce Yalan Dünya ve Beş Kardeş dizilerinde de görev yapan Nihal Yalçın Netflix’in Fatma dizisi için başrol teklifi almıştır. Nihal Yalçın görüntüsü ile de Fatma için uygun bir isim olduğunu gösteriyor.

nihal yalçın Seni Buldum Ya Oyuncusu

Bülent Emin Yarar

Bennu Yıldırımlar’ın eşi olan Bülent Emin Yarar 1961 Ankara doğumludur ve 59 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Şan bölümü mezunudur. Bülent Emin Yarar Öğretmen Kemal ve Dersimiz Atatürk Filmleri ile çok tanınmıştır. Dijital projeleri çok seven Bülent Emin Yarar son olarak Dip isimli internet dizisinde yer almıştır.

Bülent Emin Yarar Seni Buldum Ya filmi

Ecem Uzun

Ecem Uzun 17 Haziran, 1992 İstanbul doğumludur. 28 yaşında olan gğzel oyuncu Sarıyer Belediye Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır. Kadir Has Üniversitesinde Tiyatro Bölümü öğrencisidir. Son olarak Aşk Yalanı Sever ve Jet Sosyete projelerinde yer almıştır.Ecem Uzun Seni Buldum Ya filmi

Tilbe Saran

Tilbe Saran 21 mayıs 1961 İstanbul doğumludur. Seslendirme sanatçısı ve tiyatro oyuncusu olan Tilbe Saran İstanbul Belediye Konservatuvarında Tiyatro eğitimi almıştır. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünde dersler vermektedir. Son olarak Cesur ve Güzel ile İstanbullu Gelin dizilerinde yer almıştır.

Tilbe Saran Seni Buldum Ya Oyuncusu

Esra Bezen Bilgin

Esra Bezen Bilgin Bizim Aile dizisinde hayat verdiği Şükran karakteri ile çok sevilmiştir. Usta oyuncu Metin Bilgin’in kızı Esra Bezen Bilgin 1973 Ankara doğumludur ve 47 yaşındadır. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Tiyatro yönetmeni Mehmet Ergen ile evlidir ve bir oğlan çocuğu annesidir.

Esra Bezen Bilgin Seni Buldum Ya Oyuncusu

Taner Birsel

Taner Birsel 1959 Manisa doğumludur ve 61 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. İstanbul Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır. Son olarak Ayla filminde yer alıştır. Kelebeğin Rüyası filmi oyuncularından biridir.

Taner Birsel Seni Buldum Ya Oyuncusu

Yorum yaz