Gençliğim Eyvah Felaket Necdet Kimdir? Muhtar Metin’in Oğlu

Gençliğim Eyvah dizisi 15 haziran pazartesi akşamı ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Gençliğim Eyvah dizisinin ilk bölümünde en çok merak edilen karakterlerden biri de Muhtar Metin’in oğlu Necdet oldu. Peki kimdir bu Necdet?

Gençliğim Eyvah Necdet Kimdir?

Necdet lise öğrencisidir babası Muhtar Metin’in tersine para ile pulla yalan ile dolanla pek işi olmayan bir gençtir. 6. hissi çok kuvvetli olan Necdet adeta kalp gözü açık bir çocuktur. Genelde başa gelecek kötü şeyleri olmadan hisseder. Bu nedenle de herkes ona Felaket Necdet der.

Gençliğim Eyvah Necdet

Necdet babasının çevirdiği oyunların düşmanıdır. Muhtar Metin mahalleliden para koparmak için planlar yaparken herkesi kandırsa da Felaket Necdet babasının da felaketi olur ve babasının oynadığı oyunların bir bir ortaya çıkmasına neden olur. Bu nedenle de Necdet babasının başının belasıdır.

Gençliğim Eyvah donuk bir karakterdir; ayrıca genelde felaket haberi verdiği için de mahallelinin çok görmek istediği bir karakter değildir. Dışarıdan kendini salmış bir genç olarak görülse de aslında zeki ve karakterlidir.

Gençliğim Eyvah dizisinde Necdet karakterine hayat veren genç ve yetenekli oyuncunun ismi Anıl Şahan Karataş’tır. peki Anıl Şahan Karataş kimdir?anıl şahan karataş kimdir

Anıl Şahan Karataş Kimdir?

Anıl Şahan Karataş Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümü mezunudur. Cihangir Atölyesi Sahnesi tiyatro topluluğu oyuncusu olan Anıl Şahan Karataş mesafe tanımadan tiyatro oyunlarını yüzlerce kilometre giderek sergilemektedir. Velhan Çantay ajansın oyuncusu olan Anıl Şahan Karataş Gençliğim Eyvah dizisi ile ilk defa bir dizi de yer alarak kendi açısından önemli bir gelişmeye imza atmıştır. Anıl Şahan Karataş Doğuş üniversitesi oyunculuk bölümünde yüksek oyunculuk eğitimine devam etmektedir.

anıl şahan karataş resimleri

Anıl Şahan Karataş Kaç Yaşında?

Anıl Şahan Karataş’ın yaşı 25 – 27 olarak tahmin ediliyor.