Sefirin Kızı Kavruk Öldü mü? Edip Tepeli Sefirin Kızı’ndan ayrıldı mı?

Sefirin Kızı dizisinde hem Güven hem Sedat ile mücadele eden Sancar ne yazık ki bu mücadelesinde çok ağır bir yara alacak. Sencer’in en yakın arkadaşı, dostu Kavuk vurulacak ve çok ağır bir yara alacak. Bu yara sonrasında Sefirin Kızı izleyicileri Sefirin Kızı Kavruk Öldü mü? sorularını sormaya başladı. İşte bu sorunun cevabı

Sefirin Kızı Kavruk Öldü mü?

Sefirin Kızı dizisinde Güven ve Sedat’ın adamı Sancar’ı vurayım derken Kavruk’u vuracak. Daha önce dizide yaşanan ayrılıklar sebebi ile çok eleştiri alan Sefirin Kızı dizisinde şimdi de Kavruk’un vurulması senaryoya damga vuracak. İzleyicinin çok sevdiği bir karakter olan Kavruk’un aldığı yara ağır bir yara ancak ölümcül değil.

Sefirin Kızı dizisinde Kavruk ölmeyecek daha önce de ağır yaralanan ancak kurtarılan Kavruk bir kez daha kurtarılacak.

Edip Tepeli Sefirin Kızı’ndan Ayrılacak mı?

Sefirin Kızı dizisinde Edip Tepeli’nin hayat verdiği Kavruk karakteri ölmüş gibi gösterilse de her zaman bölüm sonları yanıltıcı olabilir. Sefirin Kızı dizisinde Kavruk ve Zehra’nın hikayesi bence bitmedi. Bu nedenle de bence Kavruk ölmeyecek ve Edip Tepeli de Sefirin Kızından ayrılmayacak

Sefirin Kızı Kavruk Büyük Kaza Geçirdi

Sefirin Kızı dizisi pandemi sonrasında yeniden yayına başladı. 15 haziran pazartesi günü ekranlaraelen Sefirin Kızı 16. bölümde şok bir sahne yaşandı. Dizinin yeni bölümünü özlem ile bekleyen izleyiciler büyük bir şok yaşadı. Yaşanan kaza sonraso Kavruk ağır şekilde yaralandı.

Sefirin Kızı dizisinde Akın yaptığı plan ile Melek’i kaçırdı. Akın Melek’i arabanın bagajına kapattı; ancak Kavruk’tan kaçamadı. Kavruk Akın’ı durdurdu ancak Melek’in arabanın bagajında olduğunu bilmiyordu. Akın’ın adamları ile yaşanan kovalamaca sonrası Akın kaza yaptı ve araba ile uçurumdan  uçarak çok büyük bir kaza yaptı.

Akın’ı uçurumdan yaralı şekilde kurtaran da Akın’ın adamları Kavruk Akın’ı durdursa da Akın’ın adamları yüzünden Kavruk kaza yaptı. Kahraman Boz’un adamları Akın’ı kurtardı; açılan bagaj’da da Melek sağ salim çıktı ancak Kavruk’un durumu çok kötüydü ve saatler geçmesine rağmen kimse o uçurumda kaza yapa arabayı göremedi. Peki Kavruk ölecek mi? Melek Kavruk’u kurtaracak mı?

Sefirin Kızı Kavruk Öldü mü?

Sefirin Kızı dizisinde Kavruk karakteri şuanda yaralı; ölmedi ancak durumu ağır. Melek yardım getirmezse sabaha Kavruk ölür ancak aldığımız bilgiye göre Kavruk abisi için Melek yanına gelen köpekten destek alarak yakın bir yerde köylülere ulaşacak ve köylülerim haber vermesi ile Kavruk hastaneye kaldırılarak kurtarılacak.

Edip Tepeli Sefirin Kızı’ndan ayrılacak mı?

Edip Tepeli kesin olarak Sefirin Kızı dizisinden ayrılmayacak. Edip Tepeli 2. sezonda da Sefirin Kızı dizisinde Kavruk karakterine hayat veremeye devam edecek. Sefirin Kızı setinden aldığımız bilgiye göre Edip Tepeli hala Sefirin Kızı setinde; bu nedenle diziden ayrılmış olamaz.

blank