Gençliğim Eyvah Neden Final Yapıyor? İşte Nedeni

Gençliğim Eyvah dizisi yaz sezonu başında planlanan tarihte final yaparak ekranlara veda edecek. Atv yönetimi Gençliğim Eyvah dizisini zaten yaz sezonu için  satın almıştı ve alırken söz de verdiği gibi yaz ayıları boyunca yayınladı; hatta yeni başlayacak dizisi bir kaç hafta gecikince planlandığı gibi 15 bölüm değil 17 bölüm olarak ekranlarda kalmış oldu.

Gençliğim Eyvah Ne Zaman Final Yapacak?

Gençliğim Eyvah dizisi 17. bölümü ile 5 ekim 2020 de final yaparak ekranlara kesin olarak veda edecek.

Gençliğim Eyvah Neden Final Yapıyor?

Gençliğim Eyvah dizisi senaryosu bir yaz dizisi senaryosuydu ve oldukça kısa bir hikayeye sahipti; zaten uzatılarak ancak 17 bölüm yayına hazır hale getirilebildi. İşte tam da bu yüzde bir sezon dizisi olarak değil de yaz dizisi olarak ekranlara çıkarıldı.

Son dönemde dizinin asıl konusunu oluşturan gerçeklerin ortaya çıkmasına rağmen dizinin final yapmayıp uzatılmaya çalışılması zaten izleyiciyi de oldukça üzmüş ve bir çok izleyici sosyal medyadan Gençliğim Eyvah dizisinin anlamsız senaryosunu isyan etmişti haklı olarak zira Gençliğim Eyvah dizisi zaten 2 hafta öncesinden final yapacaktı; ancak Akıncı dizisinin hazırlıkları uzun sürünce Gençliğim Eyvah dizisi senaryosuna 2 bölüm daha sonradan eklendi ki bu eklenti de zaten çok sırıttı.

Gençliğim Eyvah dizisi eğer çok beğenilse ve yaz aylarından itibaren 7 ve üzeri reytingler alabilseydi bu durumda tüm planlamalar çöpe atılır senaryo ekibi baştan yenilenir ve para ile dizi uzattırılırdı ancak reytingler bırakın beklenti üstünü bir de beklentinin altında kalınca kimse zaten Gençliğim Eyvah dizisinin devam edeceğini aklına bile getirmedi.

Gençliğim Eyvah dizisinin bu tarihlerde final yapacağı zaten oyuncular ve yapım ekibi tarafından da bilinen bir gerçekti; yapım ekibinde çalışan teknik ekip de zaten başka bir diziye toplu olarak geçiş yapacak.

Gencligim Eyvah final resimleri